زمان بارگزاری این صفحه: 11:09 PM UTC

النصره ۵۶ سرباز سوری را اعدام کرد/ تصاویر

گروه تروریستی داعش، یک جوان عراقی را در استان «نینوی» عراق اعدام کرد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

جبهه النصره جنایت دیگری را در سوریه مرتکب شد.

 

این گروه تکفیری ۵۶ سرباز سوری را در محل فرودگاه نظامی «ابو الظهور» سوریه با شلیک گلوله به سر اعدام کرد.

 

گروه تکفیری جبهه النصره این سرباازان را پس از اشغال فرودگاه ابوالظهور به اسارت گرفته بود و به دلیل جدانشدن این سربازان از ارتش سوریه آنها را اعدام کرد.

 

ده روز پیش هزاران تن از اعضای گروه های تروریستی مختلف به خصوص جبهه النصره با حمله به فرودگاه نظامی ابوالظهور توانستند این پایگاه نظامی را در استان ادلب در شمال سوریه به اشغال خود دربیاورند.

 


 

داعش جنایت دیگری را در عراق مرتکب شد.

 

این گروه تروریستی در جنایتی جدید یک جوان عراقی را به جرم فساد در استان «نینوی» عراق در ملاء عام با شلیک گلوله به سر اعدام کرد.

 

داعش به صورت روزانه در مناطق مختلف عراق مردانی را اعدام می کند تا در دل مردم این کشور ترس و رعب ایجاد کند.

 

استان نینوی و مرکز آن شهر موصل در شمال عراق قرار دارد که بخش اعظم آن از یک سال پیش به اشغال گروه تروریستی داعش درآمده و قوانین ویژه این گروه در این مناطق اشغالی اجرا می شود.

 


داعش یک مرد عراقی را در استان «دیالی» در شرق عراق اعدام کرد.

 

این گروه تروریستی یک مرد عراقی را در استان «دیالی» به جرم عضویت در نیروهای بسیج مردمی با شلیک گلوله اعدام میدانی کردند.

 

نیروهای بسیج مردمی عراق که به «حشد الشعبی» معروف است، بعد از سقوط موصل به دست داعش تشکیل شده و تاکنون این نیروهای مردمی بسیاری از مناطق عراق را از لوث عناصر تکفیری داعش پاکسازی کرده است.

 

هشت ماه پیش خبر آزادی کامل استان دیالی از دست داعش اعلام شد، اما این گروه تروریستی هر چند وقت یک بار یک سری عملیات های ایذایی را در این استان شرقی عراق انجام می دهد، اما نیروهای نظامی عراق کنترل تمام مناطق استان دیالی عراق را در دست دارند.

 

استان دیالی به دلیل مجاورت با ایران از اهمیت استراتژیکی برخوردار است و داعش به هر طریقی به دنبال نفوذ به این استان شرقی عراق است.

 

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه