زمان بارگزاری این صفحه: 7:32 AM UTC

النصره ۵۶ سرباز سوری را اعدام کرد/ تصاویر

گروه تروریستی داعش، یک جوان عراقی را در استان «نینوی» عراق اعدام کرد.

داعش۲

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

جبهه النصره جنایت دیگری را در سوریه مرتکب شد.

 

این گروه تکفیری ۵۶ سرباز سوری را در محل فرودگاه نظامی «ابو الظهور» سوریه با شلیک گلوله به سر اعدام کرد.

 

گروه تکفیری جبهه النصره این سرباازان را پس از اشغال فرودگاه ابوالظهور به اسارت گرفته بود و به دلیل جدانشدن این سربازان از ارتش سوریه آنها را اعدام کرد.

 

ده روز پیش هزاران تن از اعضای گروه های تروریستی مختلف به خصوص جبهه النصره با حمله به فرودگاه نظامی ابوالظهور توانستند این پایگاه نظامی را در استان ادلب در شمال سوریه به اشغال خود دربیاورند.

 


 

داعش جنایت دیگری را در عراق مرتکب شد.

 

این گروه تروریستی در جنایتی جدید یک جوان عراقی را به جرم فساد در استان «نینوی» عراق در ملاء عام با شلیک گلوله به سر اعدام کرد.

 

داعش به صورت روزانه در مناطق مختلف عراق مردانی را اعدام می کند تا در دل مردم این کشور ترس و رعب ایجاد کند.

 

استان نینوی و مرکز آن شهر موصل در شمال عراق قرار دارد که بخش اعظم آن از یک سال پیش به اشغال گروه تروریستی داعش درآمده و قوانین ویژه این گروه در این مناطق اشغالی اجرا می شود.

 


داعش یک مرد عراقی را در استان «دیالی» در شرق عراق اعدام کرد.

 

این گروه تروریستی یک مرد عراقی را در استان «دیالی» به جرم عضویت در نیروهای بسیج مردمی با شلیک گلوله اعدام میدانی کردند.

 

نیروهای بسیج مردمی عراق که به «حشد الشعبی» معروف است، بعد از سقوط موصل به دست داعش تشکیل شده و تاکنون این نیروهای مردمی بسیاری از مناطق عراق را از لوث عناصر تکفیری داعش پاکسازی کرده است.

 

هشت ماه پیش خبر آزادی کامل استان دیالی از دست داعش اعلام شد، اما این گروه تروریستی هر چند وقت یک بار یک سری عملیات های ایذایی را در این استان شرقی عراق انجام می دهد، اما نیروهای نظامی عراق کنترل تمام مناطق استان دیالی عراق را در دست دارند.

 

استان دیالی به دلیل مجاورت با ایران از اهمیت استراتژیکی برخوردار است و داعش به هر طریقی به دنبال نفوذ به این استان شرقی عراق است.

 

مطالب بیشتر؛

  • «الماسخاله» در سمت رئیس هیئت فوتبال گیلان ابقا شد با برگزاری مجمع انتخابات هیئت فوتبال استان گیلان «قربانعلی المالسخاله» به عنوان رئیس هیئت فوتبال این استان ابقا شد.
  • تصادف مرگبار درآزادراه رشت – قزوين حوادث - صدای گیلان؛ تصادف رانندگی آزاد راه رشت – قزوین یک کشته ویک مجروح برجای گذاشت.
  • کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس دهم در فومن و شفت گذری بر گزینه های احتمالی انتخابات مجلس دهم در دوحوزه فومن و شفت که دارای یک نماینده در مجلس شورای اسلامی می باشد.
  • دو خبر کوتاه از تالش محمود شکری روز یکشنبه در دیدار با جمعی از فرهیختگان شهرستان تالش با اشاره به اینکه تالش دارای تمدن و زبان قومی کهن است ، افزود : یکی از درخواست های مردم تالش این است که تالش با وجود قدمت تاریخی و با وسعت سرزمینی تالش زبانان دارای یک مرکز رادیویی مستقل تالش زبان شود . وی بیان کرد : […]
  • ابلاغ ۳شرط بازنشستگی پیش از موعد رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ۳ شرط بازنشستگی پیش از موعد در سال ۹۴ بدون سنوات ارفاقی را ابلاغ کرد که براساس آن ارائه درخواست استخدام جدید به جای افرادی که بازنشسته می شوند، ممنوع […]


عناوین ویژه