زمان بارگزاری این صفحه: 11:02 PM UTC

امام جمعه موقت تهران در فومن؛ بايد با ميدان دادن بيشتر به جوانان بي نيازي خود به بيگانگان را ثابت کنيم

صدای گیلان – امام جمعه موقت تهران گفت: بايد با ميدان دادن بيشتر به جوانان بويژه غيرتمندان دانشگاهي، دانشجويان و نخبگان همانند دوران اول انقلاب، بي نيازي خود به بيگانگان را ثابت کنيم.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان/ به گزارش روابط عمومی فرمانداری فومن؛  حجت الاسلام و المسلمين کاظم صديقي عصر سه شنبه در دومين يادواره 10 شهيد والامقام دانشجوي شهرستان هاي فومن و شفت با تجليل از مقام شامخ شهدا افزود: دانشجويان شهيد در راه علم جهادگر بودند و در مسير عمل نيز با اهداي خون پاک خود در راه ولايت و رهبري از آرمان هاي والاي انقلاب اسلامي دفاع کردند.

وي شهداي دانشجو را الگويي بي بديل براي نسل هاي جديد خواند و اظهار کرد: شهداي گرانقدر بويژه شهداي دانشجو با تجهيز خود به سلاح علم و معرفت و با تأسي از سرور و سالار شهيدان، به قرب الهي رسيدند و کليدداران خزائن خداوند بزرگ و باب الحوائج شدند.

امام جمعه موقت تهران اعتماد به جوانان را براي استمرار انقلاب شکوهمند اسلامي و تعالي نظام جمهوري اسلامي ايران بسيار موثر دانست.

وي ادامه داد: هم اکنون صدها شبکه ماهواره اي و نيز رسانه هاي مجازي، عليه نظام اسلامي، ولايت فقيه و آرمان هاي انقلاب توطئه مي کنند و اين امر، نشاندهنده اقتدار و حرکت رو به رشد جمهوري اسلامي به سوي قله هاي بلند علمي، فرهنگي، اقتصادي است.

article (1)

وي اظهار کرد: امروز ايران اسلامي عليرغم تهديدها و توطئه هاي فراوان شيطان بزرگ آمريکا و هم پيمانانش، در زمينه هاي مختلف سرآمد کشورهاي منطقه و الگوي آزاديخواهان جهان است.

حجت الاسلام صديقي اضافه کرد: اين در حاليست که کشورهاي زير سيطره آمريکا هيچ گونه پيشرفتي ندارند.

وي خطاب به سران برخي کشورهاي عربي بيان کرد: امروز رژيم غاصب صهيونيستي خون مردم بي گناه کشورهاي اسلامي را با پول نفت شما بر زمين مي ريزد و اگر فکر مي کنيد که به شما وفادار است، سخت در اشتباه هستيد.

حجت الاسلام صديقي با تکريم مردم ديندار و ولايتمدار و شهيدپرور شهرستان هاي فومن و شفت به عنوان زادگاه عالم رباني حضرت آيت الله بهجت فومني(ره) گفت: شاهد آن هستيم که با مديريت جوانان شايسته، غيرتمندانه و با روحيه وصف ناپذيري در مسير ولايت و اعتلاي فرهنگ ايثار و شهادت گام برداشته و چنين يادواره هايي برگزار مي کنيد.

article (2)

امام جمعه فومن نيز در اين مراسم با تجليل از مقام والاي شهيدان اظهار کرد: بنا به آيه شريفه قرآن کريم، شهيدان در پيشگاه حضرت باريتعالي زنده اند و روزي مي خورند.

حجت الاسلام و المسلمين سيدمحمدحسن صفوي با بيان اينکه ما وارث فرهنگ شهادت هستيم، افزود: برگزاري يادواره هاي شهدا بويژه شهداي والامقامي که در عرصه علم و عمل الگو و سرآمد هستند، فرصتي مغتنم براي انتقال فرهنگ ايثار و شهادت به نسل جديد انقلاب اسلامي مي باشد.

وي با قدرداني از بانيان اين مراسم معنوي بويژه دانشگاه آزاد اسلامي و بسيج دانشجويي واحد فومن و شفت اظهار کرد: شهرستانهاي فومن و شفت زادگاه عالمان رباني بسياري است و با افتخار 600 شهيد تقديم نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران کرده است.

article (3)

در پايان اين مراسم معنوي، حاضران با نوحه خواني و مداحي ياد و خاطره شهيدان دانشجو را گرامي داشتند و از خانواده هاي معزز شهداي دانشجوي فومن و شفت با اهداي لوح سپاس و تنديس مزين به تمثال شهيدان تجليل به عمل آمد.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه