زمان بارگزاری این صفحه: 2:39 AM UTC

امداد رسانی به 4هزارو 654 بیمار و مصدوم توسط اورژانس گیلان در طرح نوروزی

مدیر مرکز حوادث وفوریتهای پزشکی گیلان ازافزایش 10% تعداد ماموریتهای اورژانس در طرح امداد نوروزی امسال نسبت به سال گذشته خبر داد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

مدیر مرکز حوادث وفوریتهای پزشکی گیلان ازافزایش 10% تعداد ماموریتهای اورژانس در طرح امداد نوروزی امسال نسبت به سال گذشته خبر داد.

دکتر جمشید محمدی گفت: افزایش 10% ماموریتهای اورژانس به علت افزایش آگاهی مردم از خدمات اورژانس 115 و نیز افزایش میزان پوشش اورژانس گیلان در طرح امداد نوروزی می باشد.

 

در اورژانس 115 گیلان در این مدت موفق به انجام 4هزارو 654 ماموریت اورژانسی شد که از این تعداد 1006 مورد مربوط به حوادث ترافیکی و 3648 مورد مربوط به حوادث غیر ترافیکی بوده است.

وی افزود: از تعداد 4654 ماموریتی که توسط اورژانس گیلان انجام شد 2160 نفر در بیمارستان های استان بستری شدند.

 

دکتر محمدی در ارتباط با کمپ نوروزی و مراجعات مردم به ایستگاه سلامت گفت: در طول مدت برپایی کمپ سلامت 95 مورد مراجعه به کمپ داشته ایم .که توسط پزشک ویزیت شدند و اقدامات درمانی اولیه برایشان انجام شد

 

رییس اورژانس گیلان در ارتباط با اورژانس بیمارستان های کل استان گیلان نیز گفت:درطرح امداد نوروزی 19 هزارو 408 مورد مراجعه به اورژانس بیمارستان های استان داشته ایم و از این بین 4هزار و 483 نفر بستری شده اند

دکتر محمدی در خاتمه گفت: طرح امداد نوروزی بر اساس دستور العمل کشوری از تاریخ 27 اسفند شروع تا 8 صبح 15 فروردین ادامه داشت. در این طرح 57 پایگاه شهری و جاده ای، بیش از 500 پرسنل فوریتهای پزشکی، به صورت شبانه روز و 24 ساعته آماده ارائه خدمات فوریتهای پزشکی بودند.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ،


عناوین ویژه