زمان بارگزاری این صفحه: 10:47 AM UTC

امر مطالعه باید در عمق تفکر انسان نهادینه شود.

صدای گیلان – یونس محمودی در جلسه نهضت مطالعه که در شفت برگزار شد افزود؛ برای تبیین اینده روشن و بهتر برای جامعه ، مردم و بخصوص قشر جوان لازم است که فرهنگ کتابخوانی را تبیین و گسترش دهیم.

به گزارش صدای گیلان ، فرماندار شفت بمناسبت هفته کتاب گفت؛ موضوع مطالعه باید در کلیه اوقات زندگی همه ما حضور پررنگی داشته باشد و نباید این مساله را صرفا در  هفته کتاب خلاصه کنیم.چرا که امر مطالعه باید در عمق تفکر انسان نهادینه شود و در تمام دوران زندگی همراه ما باشد.

یونس محمودی در جلسه نهضت مطالعه که در شفت برگزار شد افزود؛ برای تبیین اینده روشن و بهتر برای جامعه ، مردم و بخصوص قشر جوان لازم است که فرهنگ کتابخوانی را تبیین و گسترش دهیم.

فرماندار شفت ادامه داد ، فضای مجازی و گستردگی تنوع ان باعث کاهش زمان مطالعه غیر درسی بین جوانان شده است ،که این امر می تواند بر روند شکل گیری فرهنگی اینده اسلامی – ایرانی تاثیر گذار باشد.

محمودی با یاداوری به فرصت پیش امده به مناسبت هفته گتاب ، این موقعیت و فرصت را زمینه مناسبی برای فرهنگ سازی در راستای کتابخوانی و مطالعه بخصوص برای قشر نوجوان و جوان جامعه دانست.

وی در پایان گفت ، بزرگان ایران در گذشته و حال با مطالعه به بینش و مرتبت بالایی دست یافته اند و لازم است که مسولین و البته مردم با بازخوانی سرگذشت این بزرگان اهمیت کتابخوانی را به همگان یاد اور شده و بر ان تاکید کنیم.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ،


عناوین ویژه