زمان بارگزاری این صفحه: 6:45 PM UTC

امیر قلعه نویی از ملوان جدا شد

امیر قلعه نویى با مسئولان ملوان به توافق نرسید.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

امیر قلعه نویی که در دو هفته اول لیگ برتر هدایت ملوان را برعهده داشت بامداد امروز از سمت خود کناره گیری کرد. این اتفاق در حالی رخ داد که هیات مدیره باشگاه ملوان یک روز قبل از بازی با استقلال در هفته دوم لیگ برتر حمایت قاطع خود را از قلعه نویی اعلام کرده بود!

 

قلعه نویی که با ملوان قرارداد امضا کرده بود حاضر به ثبت قراردادش در هیات فوتبال گیلان تا رفع مشکلات مالی باشگاه نشده بود. ملوان با قلعه نویی یک برد مقابل ذوب آهن و یک شکست مقابل استقلال در دو هفته اول لیگ کسب کرد.

 

محمود آذرگون در گفت و گو با فارس، در مورد جلسه شب گذشته هیات مدیره باشگاه ملوان، گفت:

جلسه خوبی بود که بسیار هم طولانی بود و قلعه نویی خواهان پرداخت پول به بازیکنان و تهیه امکانات سخت افزاری هم بود با این حال برای باشگاه ملوان سخت بود که پولی که ایشان برای بازیکنان و کادرفنی می خواهد در یک روز تهیه شود. در نهایت قلعه نویی تصمیم به پایان همکاری با باشگاه ملوان گرفت ولی گفت با توجه به علاقه ای که به مردم انزلی دارد به عنوان مشاور در خدمت باشگاه هست و هر کمک فکری از ایشان بخواهیم به ما ارایه می کنند.

 

عضو هیات مدیره باشگاه ملوان در مورد اینکه قلعه نویی چه مبلغ پول برای پرداخت به بازیکنان می خواست، گفت:

ما خیلی دوست داشتیم که ایشان از هفته سوم لیگ برتر روی نیمکت ملوان بنشیند اما شرایط برای ایشان مناسب نبود. قلعه نویی خواهان ۴ میلیارد تومان پول برای پرداخت به بازیکنان و کادرفنی و تهیه امکانات بود.وی به کار در باشگاه های بزرگ و صنعتی عادت دارند. تهیه این پول در مدت زمان کوتاه یکی دو روزه برای باشگاه ملوان امکان نداشت و بسیار سخت بود.

 

وی در مورد وضعیت دستیاران قلعه نویی و انتخاب سرمربی تیم ملوان گفت:

ظرف ۴۸ ساعت آینده باید سرمربی را انتخاب کنیم تا تیم بدون سرمربی در هفته سوم لیگ نباشد و ما تمایل داریم که با دستیاران او همکاری کنیم و باید ببینیم خودشان چه شرایطی را می خواهند به هر حال آنها زحمت کشیدند و بالای سر تیم بودند و در این دو هفته برای تیم زحمت کشیدند./طرفداری

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه