زمان بارگزاری این صفحه: 11:57 PM UTC

کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس دهم در لاهیجان و سیاهکل

کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس دهم در لاهیجان و سیاهکل

لاهیجان و سیاهکل از جمله حوزه هایی است که حضور نماینده ای مانند ابوذر ندیمی، وزن انتخابات را در آن تا حدود زیادی بالا می برد.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

گویا کشاندن انتخابات به دور دوم در حوزه انتخاباتی لاهیجان و سیاهکل، تنها راهی است که این روزها برخی از آن به عنوان خارج کردن ندیمی از گود بهارستان می اندیشند. با همه این احوال این روزها نام هایی در فضای سیاسی لاهیجان به گوش می رسد که در ادامه آن را از نظر می گذرانید. گفتنی است تمامی این اسامی بر اساس شنیده های خبرنگار خزرآنلاین جمع آوری شده است.

ابوذر (ایرج) ندیمی، نماینده ادوار ششم، هفتم و نهم مجلس شورای اسلامی که به زبان گویا نیز شهرت دارد، نطق های آتیش وی در مجلس و سخنرانی های داغ وی در محافل مختلف زبان زد خاص و عام است.

حضور پر رنگ ندیمی در مجلس، کمیسیون اقتصادی و انواع فراکسیون ها از یک سو و سرکشی هفتگی از حوزه انتخابیه از سوی دیگر و همچنین استفاده از فناوری های های نوین چون تبلت، پیامک، پایگاه اطلاع رسانی به همراه راه اندازی نظام جدید شورایی دفاتر مراجعات مردمی وی در لاهیجان و سیاهکل باعث شده که این نماینده ی باهوش، بسیار هدف دار به سمت انتخابات مجلس دهم قدم بردارد.

از ندیمی به عنوان یکی از برترین نماینده های گیلان و ایران در رسانه نام می برند، مصاحبه های متعدد با انواع و اقسام روزنامه ها، خبرگزاری ها و سایت ها از یک سو و حضور چشمگیر وی در رسانه ملی از سوی دیگر سبب شده تا به چهره شناخته شده ای در میان مردم تبدیل شود. ندیمی در دوره نهم با ۳۳۸۶۰ رأی راهی مجلس شورای اسلامی شد.

 

ذبیح الله نیکفر لیالستانی، کاندیدای سه دوره اخیر حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل، از چهره های اصولگرا و رئیس ستاد انتخاباتی محمود احمدی نژاد در لاهیجان، وی از همان روزهای نخست شکست در انتخابات مجلس نهم، کار خود را برای حضور در انتخابات بعدی آغاز کرد. حضور مستمر در مجالس ترحیم، نماز جمعه و جماعات از ویژگی های بارز رفتاری وی است. نیکفر در انتخابات مجلس هشتم با ۱۸۸۴۳ رأی و در انتخابات مجلس نهم با ۲۶۵۵۸ رأی، از اتوبوس بهارستان جا ماند.

 

محمد آقاجانزاده که اهل روستای نیاول سیاهکل می باشد، دارای سوابقی چون معاونت عمرانی استانداری گیلان و فرمانداری لاهیجان و سیاهکل است. وی در دوره ششم مجلس شورای اسلامی با همت ندیمی توانست از سمت کارشناسی اداره کل راه و ترابری گیلان به سمت فرماندار سیاهکل منصوب شود.

 

صفرعلی کریمی اهل روستای پاشاکی از توابع شهرستان لاهیجان است که هم اکنون در شرف بازنشستگی است و در سمت معاونت منابع انسانی استانداری گیلان مشغول خدمت می باشد. در سابقه کاری وی ، ۱۲ سال فرماندار شهرستان های لاهیجان و لنگرود، معاونت مدیر کل امور اجتماعی استانداری گیلان و قائم مقام مدیر کل نهضت سواد آموزی را نیز دیده می شود.

 

علی محرر که اهل روستای لیل لاهیجان است، رئیس سابق سازمان چای کشور بوده است. وی دارای سوابقی چون مدیرکل چای شمال، معاون اداری و مالی اداره کل چای شمال، رئیس هیأت مؤسس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیاهکل، مسئول سوخت کارخانجات چایسازی استان‌های گیلان و مازندران، رئیس هیأت بازرسی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، خبرگان رهبری و ریاست جمهوری و نامزد انتخابات هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل، بخشی از سوابق و مسئولیت‌های اجرایی وی می‌باشد.

محرر که اخیراً به سمت مشاور وزیر جهاد کشاورزی منصوب شده است در انتخابات هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی در لاهیجان و سیاهکل با ۷۲۱۸ رأی نفر چهارم شد.

 

یوسف قاسمی که نماینده دوره هشتم مجلس شورای اسلامی بوده اصالتاً اهل روستای گولک شهرستان سیاهکل می باشد و از بازنشستگان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز است. وی پس از دوران نمایندگی مجلس، مشاور وزیر اقتصاد وقت (حسینی) شد.

قاسمی در دوره هشتم مجلس با ۲۱۵۵۲ رأی توانست نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل شود اما در انتخابات مجلس نهم با ۱۷۹۸۶ رأی به مقام سوم تنزل یافت.

 

اسماعیل بابایی، سردفتر اسناد رسمی ثبت اسناد سیاهکل و پسرخاله یوسف قاسمی (نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس هشتم) می باشد. انتشار کلیپی از دوران تبلیغات انتخابات مجلس هشتم از بابایی در فضاهای مجازی و سایت ها و حتی شبکه های ماهواره ای با حاشیه های فراوان همراه بود. وی در انتخابات مجلس هشتم با ۶۱۱۹ رأی توانست در رده چهارم انتخابات سال ۹۱ قرار بگیرد.

 

رسول فرخی که اهل روستای میکال شهرستان سیاهکل است، معاون اداره بازرسی و بررسی شکایات استانداری گیلان بوده و کاندیدای انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی نیز بود که با ۵۵۳۲ رأی نتوانست راهی بهارستان شود.

 

بهرام یعقوبی اهل روستای بیجاربنه شهرستان لاهیجان و نماینده دوره چهارم مجلس شورای اسلامی از همین حوزه انتخابیه می باشد. وی دارای سوابقی چون قائم‌مقام معاون سیاسی سازمان صدا و سیما، مدیرکل خدمات اداری و پشتیبانی سازمان صدا و سیما، مدیرعامل شرکت سیما چوب، عضو اتاق فکر شهردار تهران (دکتر محمد باقر قالیباف) و از اعضای ستاد وی در انتخابات ریاست جمهوری بوده که چندی پیش نیز به عنوان عضوشورای عالی نظارت بر توسعه تهران منصوب گردید.

 

حجت الاسلام والمسلمین حامد رنجبر، که از سال ۱۳۸۰ به مدت ۱۱ سال امام جمعه لاهیجان بود. وی از محبوبیت خاصی در شهر لاهیجان برخوردار می باشد در مناسبت های مختلف، علاقمندان زیادی را به پای منبر خود می نشاند.

البته هیچ وقت اظهار نظر رسمی از جانب حجت الاسلام والمسلمین رنجبر در خصوص ورود به انتخابات مجلس صورت نگرفته بلکه نزدیکان وی در تلاشند تا امام جمعه سابق لاهیجان را برای ورود به یکی از دو انتخابات مجلس دهم و یا خبرگان رهبری مجاب کنند.

 

محمد مهدی قربانی، معاون فنی سابق منطقه آزاد انزلی و مدیر فروشگاه های رفاه استان گیلان که گویا از قرار معلوم خود را برای انتخابات مجلس دهم آماده می کند و از همین رو چندی پیش از سمت خود در فروشگاه های رفاه استعفا داد. وی فرزند آیت الله زین العابدین قربانی (نماینده ولی فقیه و امام جمعه رشت) است که برای ورود به انتخابات مجلس نهم هم از حوزه لاهیجان و سیاهکل کاندیدا شد اما موفق نشد تا به جمع فینالیست های انتخابات سال ۹۱ راه پیدا کند.

 

حجت مهدوی سعیدی، فرماندار اسبق سیاهکل است که مدیر کلی سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، ریاست اسبق و عضویت در هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان از جمله سوابق وی است. مهدوی سعیدی در دو سال اخیر با انتشار یادداشت هایی در فضای رسانه ایی در جریان سیاسی – انتخاباتی قرار گرفته است.

 

از دکتر مجید استوار هم به عنوان یکی از گزینه های احتمالی حضور در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی در لاهیجان نام برده می شود. وی متولد سال ۱۳۵۶ در روستای نوبیجار لاهیجان، فارغ‌التحصیل دکتری علوم سیاسی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت است.

 

دکتر کامران احمدیان (سرپرست معاونت پشتیبانی جهاد دانشگاهی گیلان) که اهل سیاهکل است از کاندیداهای احتمالی حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل در انتخابات مجلس دهم می باشد. وی متولد سیاهکل، برادر سردار شهید حمید احمدیان، پزشک عمومی و عضو هیأت علمی جهاد دانشگاهی است.

ریاست جهاد دانشگاهی استان‌های گیلان و همدان، معاونت پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی همدان، مدیریت عامل جمعیت هلال ‏احمر استان گیلان و معاونت فرهنگی و آموزشی جهاد دانشگاهی گیلان، از جمله سوابق اجرایی کامران احمدیان است. وی همچنین عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی و دبیر حزب اعتماد ملی منطقه گیلان است که در انتخابات دوره هشتم مجلس شورای اسلامی، نامزد حزب اعتماد ملی و حزب اعتدال و توسعه در حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل بود و پس از تأیید صلاحیت و پیش از آغاز تبلیغات انتخاباتی، از ادامه حضور در رقابت‌های انتخاباتی، انصراف داده بود.

 

مهدی شمس، عضو سومین دوره شورای اسلامی شهر لاهیجان و از فرهنگیان آموزش و پرورش شهرستان لاهیجان بوده که اکنون مسئول مجمع بسیج اقشار شهرستان لاهیجان می باشد. وی در طی دو سال گذشته با انتشار یادداشت ها و سخنرانی های مختلف در محافل رسمی و غیر رسمی در مخالفت با نماینده فعلی لاهیجان و سیاهکل، وارد گود انتخابات شده است.

 

سردار سید ضیا ءالدین حزنی، وی اهل روستای تازه آباد شهرستان سیاهکل می باشد، هم اکنون فرمانده قرب کوثر قرارگاه خاتم الانبیا است. با توجه به مصوبه جدید مجمع تشخیص مصلحت نظام در خصوص ممنوعیت ورود افراد نیروهای مسلح در دسته بندی های سیاسی و جناحی انتخابات باید دید سردار حزنی چه تصمیمی خواهد گرفت.

 

هادی صدیقی اهل روستای کچلام شهرستان لاهیجان و دارای تحصیلات کارشناسی ارشد مدیریت رسانه است. از جمله سوابق خدمتی وی می توان به مدیرکل حقوقی و املاک سازمان تریبت بدنی، عضو شورای مدیران کل حقوقی دستگاههای اجرائی کشور، عضو هیات مدیره انتشارات سروش و مشاور حقوقی معاون اداری و مالی سازمان صدا و سیما، عضو کمیته اجرائی واگذاری سهام باشگاه پرسپولیس، عضو کمیسیون اصلاح اساسنامه فدارسیون فوتبال اشاره کرد. وی در انتخابات مجلس نهم در حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل با ۵۵۱۲ رأی در رده پنجم قرار گرفت.

منبع؛ خزرآنلاین

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،۳۸ نظر یا دیدگاه برای “کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس دهم در لاهیجان و سیاهکل”

 1. یاسوری نوشته است:

  آقای میثم موسی پور این روزها با سرعت بالایی در حال رایزنی ها و تبلیغات غیررسمی است و سعی در جذب لیدرهای سیاسی منطقه لنگرود را دارد.

 2. فرهاد نوشته است:

  با سلام و احترام
  اگه كمي در شهرستانهاي لاهيجان و سياهكل بررسي كنيم مي بينيم كه مهندس غلامرضا پورشعبان از جوانان خوش فكر، مقتدر و مدرس دانشگاه به احتمال زياد كانديداي دوره دهم خواهند شد كه در صورت ورود مطمئناً جزء دو كانديداي برتر خواهند بود.

 3. علی اکبر نوشته است:

  بنام خدا . سلام وخسته نباشید به پایگاه خبری صدای گیلان .
  مردم غیور لاهیجان ، سیاهکل و سایر حوزه ها، ثابت کرده اند که در انتخاب فرد شایسته برای نمایندگی مجلس ، فرصت شناسی می کنند. انشاالله با انتخاب دکتر کامـــــران احمـــــدیان در مجلس دهم ، بار دیگر لیاقت و شایستگی خود را به نمایش خواهند گذاشت . یا علی مدد

 4. محمد رضا نوشته است:

  آقای دکتور ابوزر ندیمی نماینده بسیار شوجایی بود اما متعسفانه این روزها خبرهای بدی شنیده می شود که امیدواریم این خبرهای بد سحت نداشته باشد چون آقای دکتور ندیمی از سرمایه های لاهیجان میباشد . حتا اگر دشمنان اسلام بخاهند ایشان را پیش مردم خراب کنند ما باید به حرف دشمنان اسلام توجهی نکنیم. اینجانب و خانوادام با دکتور ندیمی پشت خالی نمیکنیم.

 5. کلانتری نوشته است:

  باسلام امیدواریم درگیلان کسانی که ازهرنظر اصلح هستند در مجلس دهم رای اکثریتا بیارن.
  *
  اقای هادی صدیق ازهرنظر لایق نماینده شدن شهرستان لاهیجان را دارند وسوابق مدیریتی خیلی زیاددارن امیدواریم خداوندهمیشه پشت وپناه ایشان باشد

 6. بهرام نوشته است:

  در سوابق یعقوبی نوشته شده قائم مقام معاون سیاسی سازمان صداو سیما!!!!!!!!!!!!
  ایشان قائم مقام مدیر کل منابع انسانی بودند نه معاون سیاسی و اصلاً در مدت خدمت در صداوسیما یکبار هم معاون سیاسی را از نزدیک ندیدن.
  چنین مدیرانی نماینده شهرستانی مثل لاهیجان شوند به قطع یقین باید گفت فاجعه خواهد شد و اجحاف در حق مردم فهیم شهرستان لاهیجان
  ایشان به واسطه همان خصوصیات منحصر به فردی که دارند هیچ گاه مایه سربلندی شهروندان لاهیجانی و گیلانی نبوده و نیست و فقط برای حفظ سمت حرف شنوی های خاص از مدیران ارشدتر از خود را دارند.
  یعقوبی مورد لعن شمار زیای از همشریان عزیز گیلانی است و هیچ گاه موفق نخواهد شد

 7. حمزه نوشته است:

  باسلام
  جناب آقای محمد ضا خان درمورخ نوزده اردبهشت ماه سال جاری در تعریف وتمجید از آقای ندیمی نماینده مردم شریف شهرستان لاهیجان در مجلس شورای اسلامی بارها از ایشان دکتر نام برده اید لطفآ بفرمایید تخصص چه دکترای را ایشان یدک میکشند که مردم فهیم شهر حتی مامتخصصین شهر نمیدانیم اگر از مردم سوال کنید ایشان به چه حزبی اعتقاد دارند میدانند و میگویند حزب باد لطفآ از تکرار خبرهای غلط خوداری فرمایید وبرای مردم خط وخطوط مشخص نفرمایید مردم خودشان بهتر از مامیفهمند ……..

 8. آرمین نوشته است:

  سلام بنده یک شهروند لاهیجان هستم وچندی پیش در مغازه ای با آقای بابایی ملافات داشتم وپس از آشنایی ایشان را دعوت نمودم با حضور تعداد زیادی جوان وتحصیل کرده البته این موضوع چند ماه پیش بود واز برنامه ونگاه ایشان به دو شهرستان بسیار خرسند شدم وبسیار جوان پسند وعلمی بود و بعد متوجه شدم بعنوان یک تحصیل کرده حقوق در مقطع دکتری از دانشگاه دولتی تهران واستاد دانشگاه های پیام نور و آزاد فعالیت دارند وقطعا سرمایه شهرمان هستند وبین جوانان بسیار محبوب شده اند وقطعا خدا با ایشان وجوانان یار میباشد وموفق خواهند بود .

 9. سیاهکلی نوشته است:

  گفته ها حکایت از این دارند که مهندس محمد تقوی باباولی نیز در این دوره از انتخابات مجلس حضور خواهد داشت.

 10. یاسر نوشته است:

  طاهرا مهندس تقوی بخاظر دوستی که با اقای بابایی دارد انصراف خواهد داد

 11. لاهيجاني نوشته است:

  با ورود مهندس غلامرضا پورشعبان از مدرسین دانشگاه و کارمند کمیته امداد که آشنا به مشکلات مردم محروم هستند قطعا پازل انتخابات حوزه لاهیجان و سیاهکل کامل خواهد شد

 12. پاکروان نوشته است:

  سلام

  امیدوارم کسی که شایسته ی این شغل شریف رو دارا هست ..به عنوان نماینده ی محبوب شهر لاهیجان ،برگزیده بشه..

  من برای همه ی کاندیدای محترم و طرفداران عزیزشون احترام قائلم و آرزوی موفقیت دارم ..

  ولی به عنوان یک شهروند گیلانی ، که حق انتخاب دارم ( جناب آقای هادی صدیقی ) که مدیری شایسته ، صبور ،جدی و

  مهربان هستن رو انتخاب کردم .. آرزوم اینه در سال ۹۴ و ……. پر از موفقیت برای ایشون و خانواده ی محترمشون باشه ..

  دعای منوخیلیا بدرقه ی راهشون خواهد بود ، چون معتقدم کسی موفق تره که رضایش رضای ( خداوند ) باشد و مردم …
  باتشکر …

 13. لبیک یا خامنه ایی نوشته است:

  با سلام واحترام خدمت دوستان
  باید راجبه آقای مهندس آقاجانزاده عرض کنم ایشون اهل سیاهکل نیستند و اهل روستای لیل هستند-ضمنا ایشون با همت و استعدادخودشون از ریاست اداره طراحی و مطالعات اداره کل راه وترابری استان گیلان
  (که به ناحق در متن بالا با عنوان کارشناس عادی ازایشون نام برده شده ) با تیز بینی بچه های اصولگرا به فرمانداری سیاهکل راه پیداکردند ن با همت جناب ندیمی .شایان ذکر هستش جناب مهندس فارغ التحصیل دانشگاه امیرکبیر تهران(پلی تکنیک )در رشته مهندسی عمران و کارشناس ارشد علوم سیاسی از دانشگاه گیلان و عضو پایه یک نظام مهندسی ساختمان گیلان هستن. به نظرم کسی با این سابقه که هم فرماندار سیاهکل وهم فرماندار لاهیجان بوده وهم معاون عمرانی استاندار بهترین گزینه برای نمایندگی مجلس دهم برای این دو شهرستان هست.البته سوابق و خدمات جناب مهندس در کل استان مخصوصا دو شهرستان لاهیجان و سیاهکل کاملا مشهود است.ان شاالله مردم خوبمون درست تشخیص بدن تابا تفکروکار جهادی جناب مهندس هردو شهرستان آبادبشه وپیشرفت کنه.

 14. سحر نوشته است:

  از کی ندیمی دکتر شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟…

 15. حمید نوشته است:

  واقعا در شهر ما صداهای عجیبی میرسد اقای ندیمی از کی تا حالا دکتر شده که ما لاهیجانی ها خبر نداریم واقعا جای تاسف دارد که برای دیگران اسم ها ی مختلف می گذاریم دکتر ،زبان گویا ،مردم لاهیجان به عمل و رفتار گویا نیاز دارند نه زبان گویا که گاهی چپ است ،گاهی راست است ،حالا هم دنبال اعتدال گرایان ،بادی که به هر جهت می وزد واقعا برای اقای محمد رضا که اسم مستار است متاسفم با این گونه افرادها لاهیجان می خواهد توسعه پیدا کند؟!

 16. دیلمان نوشته است:

  باسلام : احترام همه کاندیداهای عزیز رو باید نگه داشت ولی این من میگم چون دکتر رسول فرخی معاون اداره بازرسی و بررسی شکایات استانداری گیلان هم میشناسم و هم سوابق کاری ایشان تو استانداری گیلان نشان میدهد که واقعا یک انسان متدین ودلسوز وانسانی که به هیچ وجه دروغ نمی گوید اگه کاری ازدستش بر بیاید با کمال افتخار برای مردم اتجام میده وهیچ توقعی هم از کسی نداره ودوره قبل هرچی رای که مردم لطف کردند به ایشان دادند از روی صداقت وسالم بودنشان به ایشان رای دادند این شخص خدا میدونه حتی یک رای هم با پول یا هرچیز دیگه کسب نکرده باز هم میگم فقط بخاطر اینکه شخصی سالم وکاری متدین بودنشان مردم بهش رای دادند این شخص کسی هست جزء دکتر رسول فرخی عزیزمان به امید موفقیت ایشان در تمام مراحل کاری

 17. آرمین نوشته است:

  باسلام اگر قرار هست ندیمی که به عنوان یک تفکر سنتی کنار گذاشته شود به نظر می رسد که دکتر بابایی بهترین ئگزینه برای این دو شهر با فرهنگ میباشد چونکه ایشان اهل لاهیجان و سیاهکل (محل کار) میباشد واز محبوبیت زیادی بین جوانان و نخبه گان دوشهر داشته دارند وامروز مجلس نیاز به افراد تحصیل کرده مخصوصا حقوق دان نیاز دارد البته دوره نهم بنده با ایشان صحبتی داشتم که فرمودند برنامه اصلی برای مجلس دهم دارم که البته هرکجا که بنده سوال می کنم چه بین مردم با فرهنگ لاهیجان ویا سیاهکل امید همه به این جوان درد آشناست امیدواریم که با انتخاب دکتر بابایی انتخابی آبرومند داشته باشیم .

 18. سید محمدرضا ط نوشته است:

  خیلی خوبه که یک نماینده پرکار و خدوم دشمن زیاد داشته باشه این نشون میده که راه درست رو پیش رفته.در فضای مجازی عده ای تخریب سازماندهی شده انجام میدن و جیره شون رو میگیرن هیچ چیز غیر عادی نیست.جناب حمزه و حمید شما حقتون همینه امثال قاسمی و افراد بی بخار دیگه نمایندتون باشن دلیلی نداره کارهای بیشماری که ابوذر ندیمی برای لاهیجان و سیاهکل و بخصوص مناطق محروم انجام داده رو ببینید. زبان گویا پرچم لاهیجان و گیلان هست و در عمل و رفتار نیز گویا عمل کرده است و تمام اسناد آن موجود است. بنظرم شما برید شام بدید و برای کاندیداتون شعر وکیل مردم کیسه بابایی بابایی بخونید تا صبح دولتتون بدمد. در آخر این مردم هستند که با انتخابشون جواب یاوه گویان رو میدهند.

 19. فاطمه نوشته است:

  دیگر بسه هر چی به تجربه بزرگان ! اعتماد کردیم نوبتیم باشه نوبت جوونتراست .

 20. رضا نوشته است:

  از خداوند خواستارم که اصلحترین را بر سر راه مردم شریف قرار بده

 21. ناشناس نوشته است:

  سلام در دهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی جناب دکتر محمد امیری هم تشریف دارند. که سوابق کاری ایشام مشخص است و اکثر مردم لاهیجان وسیاهکل ایشان را کامل می شناسند یکی از خصوصیات بارز جناب دکتر عملگرا بودن ایشان می باشد.

 22. رضا نیکویی نوشته است:

  باسلام :اگر انتخاب به میل واراده وشناخت افراد جامع باشد بهترین گزینه نه نسبت فامیلی با مسئولین شهری است نه حرافی ونه مصاحبه به روزنامه های چپی راستی وحرف صدتا به یک غاز زدن وحتی نه شرکت در مراحل مختلف انخاباتی ودر نهایت شکست را پذیرفتن ،امروز جامعه وکشور نیاز به فکر نو خلاق دارد که آفای غلامرضا پورشعبان با دید باز ،فکر روشن ونگاه عمیق می تواند نماینده ای شایسته برای مردم با فرهنگ وتشنه خدمت مردم لاهیجان باشد .به امید توفیق وپیروزی ایشان صلوات

 23. قاسم حسنی نوشته است:

  با سلام به مردم شریف لاهیجان خیلی از دوستان در مورد مهندس ندیمی این عقیده را دارند .
  که ایشان خیلی خوب سخنرانی میکند اگر معیار نماینده این باشد
  ابن ملجم هم قران میخواد وقران را تفسیر میکرد ولی در عمل چه کرد
  دوستان میخواهم از شما سوال کنم تو این١٢ سال آقای ندیمی چه کار کرده

  فقط حرف های شعاری زده!

 24. پیامی نوشته است:

  دکتر فرخی اصلح ترین در بین این افراد می باشد اهل پول خوری و رشوه نیست و بدون منت کار انجام می دهد.و تمامی آرای این فرد خالصانه بوده و از مردم لاهیجان سیاهکل خواهش میکنم با پول لاهیجان و سیاهکل را به اشخاصی ک برای محروم دل نمی سوزاند نسپارند

 25. اسماعیل نوشته است:

  باسلام خدمت مردم عزیز لاهیجان میخواستم بگم اگر اقای ندیمی دکترا دارن اینجانب با مدرک دیپلم پروفسورم و………

 26. اسماعیل نوشته است:

  از این مدرکهای دکترا کجا به اقای ندیمی دادن ادرس بدین ما هم بگیریم…….خخخخخخخخخ

 27. ناشناس نوشته است:

  اسماعیل جان شما خوبی . میدونی که چی میگم ؟ دیپلم هم نداری کاملا مشخصه ! یکی خواست از نماینده محبوبش تعریف کنه گفت دکتر فلان ! کارگر ساختمونم به پیمانکارش میگه مهندس !

 28. پاکروان نوشته است:

  با عرض سلام و آرزوی موفقیت خدمت کاندیدای محترم و طرفداران عزیزشون ..

  و همین طور با آرزوی موفقیت و پیروزی برای ( جناب آقای هادی صدیقی ) ..

  آقای صدیقی پرچمتون همیشه بالاست ، چون بالای سرتون خداست ..

  یا علی …

 29. اسماعیل نوشته است:

  سلام اقا یا خانوم ناشناس میخواستم بگم سخت است فهماندن چیزی به کسی که برای نفهمیدن ان پول میگیرد…..

 30. ناشناس نوشته است:

  فقط دکتر نیکفر

 31. جواد نوشته است:

  با سلام
  البته حضور در نماز جمعه و جماعات مذهبی رو اگر جزئی از فغالیت های انتخابی بدانیم باید بگیم که اون فرد اصلا به درد مجلس نمی خوره کسی که بخواد برای رای آوردن اقدام به ریا کاری کنه همون بهتر که دور خودش بچرخه
  من که به چنین کسی رای نمی دم

 32. میثم رضایی نوشته است:

  ازهمه شهروندان محترم لاهیجان ،سیاهکل ودیلمان وحومه تقاضادارم از دکتر رسول فرخی که. آدم متدین وولایتمداری هستن حمایت کنن.باتشکر

 33. میثم رضایی نوشته است:

  همه باهم به امید موفقیت دکتر رسول فرخی

 34. علی نوشته است:

  سلام
  مردم فهیم لاهیجان.
  دکتر نیکفر بهترین گزینه است.۱- باسواد است۲- همدردی و همدلی را میداند۳- اهل رانت و رشوه نیست۴- خلا قدرت ندارد.

 35. علیرضا نوشته است:

  بنده قصد تخریب آقای ندیمی را ندارم ولی بهتر است که مردم فهیم استان گیلان -(لاهیجان )به دنبا ل گزینه هایی بهتر از ایشان باشند چون ایشان هرچه در توان داشت انجام داده است وبهتر است یک نیروی تازه نفس بیاید .
  آقای ندیمی بهتر است بجای لابی گری و…. یک عملکرد درست وملی که برای استان ما ماندگار ومفید باشد را مطرح کنند وگرنه ……

 36. ابراهیم نوشته است:

  مردم لاهیجان سلام اقای ندیمی سه دور در مجلس بودنند واز همه چیز مجلس با خبرند وخانواده دو شهید هستند ودر سه دوره به شهر لاهیجان خدمات زیادی انجام داد وجسارت حرف زدن را دارد اقای شمس خودش را کاندید کرد او در شورای شهر است خدا شاهداست فکر میکند از ریس جهموری ایران بالاتر است باید همه به او سلام بگویند وایا خدا وکیلی شفاف است میتوانددر مجلس حرف بزند نیکفرچه او ان دوره یک خانه خودش را به ۲۰۰ میلیون فروخت خرج کرد تا نمایند شود حدود یک سال است هر روز غروب برای نماز در یک مسجد لاهیجان است در کنف گوراب چندین بار دیدم با عکس ونوشته رویش مات او نمیتواند در مجلس از حق وحقوق مردم شهر دفاع کند اقای انصای هم اول انقلاب رفت به مجلس یک مرتبه دستش را بلند کردریس مجلس گفت بفرماید اقای انصاری حرفی دارید گفت کولر را روشن کنید مجلس خیلی گرم است وان نمایندکه از سیاهکل به مجلس رفت تا توانس جیب خود واطرافیان را پور کرد رای ما به ابوذر ندیمی میباشد

 37. قاسم حسنی نوشته است:

  آقای ایرج ندیمی

  بعنوان یک شهروند و نامزد انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از شما که این و آن را به مناظره ای دعوت می کنید که از آن بوی تمنای شکست وپیروزی به مشام می رسد ، می پرسم و شما موظفید تا پاسخ دهید که چرا بعد از ۹ دوره شکل گیری مجالس ، صنعت ابریشم ، چای ، برنج در شهر ما از رونق افتاده است . من بعنوان کارشناس صنعت گردشگری از شما خواهم خواست بگویید چرا سهم مردم لاهیجان از در آمد صنعت گردشگری اندک است بعنوان کسی که سال ها در نظام آموزش عالی کشور علم و تجربه اندوخته است این بحث را باز خواهم کرد که چرا تب تند بیکاری شهر مان را نحیف کرده است . شما باید بدانید مردم راه حل مشکلات شان را می خواهند و نه مناظره های جنجالی که می تواند اخلاق انتخاباتی را مخدوش کند . بیاید یا علی بگوییم و وارد گفتگو شویم تا مردم برنده شوند .

 38. قاسم حسنی نوشته است:

  باسلام خدمت مردم شریف لاهیجان وسیاهیکل انتخاب دکتر نیکفر را به شما تبریک می گویم واز سپاه ونیروی انتظامی کمال تشکر را دارم که نگذاشتن افرادی با خرید رای حق مظلومی را پا یمال کندو اجرکم عندالله
عناوین ویژه