زمان بارگزاری این صفحه: 5:56 AM UTC

انتخابات نظام مهندسی؛ الماسی هم آمد!/ صابر و رجبی ثبت نام کردند

عضو هیات نظارت انتخابات سازمان نظام مهندسی گیلان با بیان این که ۹۵ نفر در انتخابات دوره هفتم نظام مهندسی ساختمان گیلان شرکت داشتند بیان کرد؛ بنا بر ابلاغیه وزیر راه و شهرسازی، اعضای شورای شهر حق شرکت در انتخابات را ندارند.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

امروز با حضور هادی الماسی در محل ثبت نام هفتمین دوره انتخابات سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گیلان هیجان تازه ای در رقابتهای این دوره از انتخابات نظام مهندسی ایجاد شد.

 

به گزارش صدای گیلان، به نظر می رسد با وجود مخالفان جدی رییس سابق از جمله مهندس محمدرضا حق پناه به عنوان مصمم ترین مخالف وی در فهرست کاندیداهای تایید صلاحیت شده شاهد صف بندی های جدیدی در انتخابات باشیم.

 

تلاش های حق پناه و حامیان وی طی سه سال گذشته باعث شد که در سال گذشته بتوانند با همراهی سایر طیف های موجود در مجمع عمومی سبب عدم تصویب اولین ترازنامه عملکرد مالی پرحاشیه الماسی شوند و بدین ترتیب در مدت کوتاهی زمینه انصراف الماسی از ریاست سازمان در سال سوم دوره هیات مدیره را فراهم کنند. اتفاقی که سبب شکل گیری روندی جدید در مدیریت سازمان شد.

 

به نظر می رسد در صورت تایید صلاحیت الماسی، با توجه به وجود شبهات موجود در نوع مدرک تحصیلی وی، رییس سابق سازمان مسیری دشوار در ورود به سازمان پیش رو خواهد داشت./خبرآزاد

 


 

صابر و رجبی ثبت نام کردند/ تا دستور جدید وزیر راه و شهرسازی اعضای شورای شهر حق حضور در انتخابات را ندارند

 

عضو هیات نظارت انتخابات سازمان نظام مهندسی گیلان بعد از اتمام مهلت ثبت نام با بیان این که ۹۵ نفر در انتخابات دوره هفتم نظام مهندسی ساختمان گیلان شرکت داشتند اظهار داشت: بنا بر ابلاغیه وزیر راه و شهرسازی، اعضای شورای شهر حق شرکت در انتخابات را ندارند.

 

به گزارش صدای گیلان، حمیدرضا موسوی عربانی با بیان این که بنا بر دستور رئیس دیوان عدالت اداری و وزیر راه و شهرسازی مهلت انتخابات سازمان نظام مهندسی سه روز تمدید شد افزود: تا این لحظه هیچ دستوری مبنی بر لغو ابلاغیه قبلی وزیر صادر نشده است.

 

وی با تایید ثبت نام عباس صابر و مجید رجبی دو عضو شورای شهر رشت اظهار داشت: هیات اجرائی تا ۲۳ شهریور به ثبت نام کنندگانی که طبق قانون دو شغله محسوب می شوند مهلت داده تا با استعفای خود فرصت حضور در انتخابات را پیدا کنند. موسوی عربانی افزود: البته اگر تا روز انتخابات دستور جدیدی صادر شود امکان حضور اعضای شورای شهر وجود دارد.

 

عضو هیات نظارت انتخابات سازمان نظام مهندسی گیلان همچنین از عضویت ۱۸۵۰۰ نفر در انتخابات ۱۶مهر امسال خبر داد و گفت: تا روز قبل انتخابات هرکسی که برای عضویت در این سازمان ثبت نام کند حق رای خواهد داشت. وی تعداد اعضای هیات مدیره این دوره را نیز ۱۳ نفر دانست و اظهار داشت: ده نفر از ۹۵ کاندیدای این دوره عضو جدید سازمان محسوب می شوند./ گیل خبر

 

 

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه