زمان بارگزاری این صفحه: 4:09 AM UTC

سرپرست معاونت آبزیان شیلات گیلان منصوب شد

صدای گیلان – با حضور مسولین شیلات گیلان، سرپرست معاونت آبزیان شیلات استان منصوب شد.

صدای گیلان / به گزارش روابط عمومی شیلات گیلان: طی مراسمی با حضور مدیرکل – معاونین – روسای مراکز و ستادی- فرماندهی یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات گیلان از زحمات مهندس بیگتن قدردانی بعمل آمده و  مهندس احمد قناعت پرست ،بعنوان سرپرست معاونت آبزی پروری منصوب گردید.

img_0012
img_0013

مطالب بیشتر؛

  • انتقاد استاندار از روند ساخت کتابخانه مرکزی رشت صدای گیلان - استاندار گیلان همزمان با آغاز هفته کتاب و کتابخوانی از پروژه کتابخانه مرکزی رشت بازید کرده و در جریان روند اجرایی و میزان پیشرفت آن قرار گرفت.
  • ۸۰ درصد مطلقه‌های کشور زیر ۳۰ سال سن دارند معاون جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به اینکه 20 درصد از ازدواج‌های کشور در کمتر از پنج سال به طلاق منجر می‌شود، افزود؛ ۸۰ درصد مطلقه‌های کشور کمتر از ۳۰ سال سن دارند که این امر تهدیدی برای سلامت اجتماعی جامعه […]
  • احداث دهیاری‌های جدید در شفت فرماندار شفت از صدور مجوز احداث چهار دهیاری در این شهرستان خبر داد و گفت: در تلاش هستیم برای احداث سه دهیاری دیگر مجوز بگیریم.
  • معارفه عطایی، شهردارجديد رودبار/ تصاویر با حضور معاون هماهنگي امور عمراني استاندار، نماینده مردم رودبار در مجلس و برخی از مسولین شهرستان رودبار ، ناصر عطايي بعنوان شهردارجديد این شهر معرفي شد.
  • راز طول عمر مرد ۲۵۶ ساله چینی چه بود؟ یک پایگاه خبری چینی راز عمر بلند مرد ۲۵۶ ساله‌ای را در این کشور منتشر کرد و مدعی شد: مصرف غذاها و نوشیدنیهای گیاهی و حفظ آرامش، باعث شده بود مردی در چین ۲۵۶ سال عمر […]

کلیدواژه ها: ،


عناوین ویژه