زمان بارگزاری این صفحه: 3:44 PM UTC

انتصاب مسئول رسیدگی و پاسخگوئی به شکایات آب منطقه ای گیلان

صدای گیلان – طی حکمی از سوی مهندس سیف اله آقابیگی مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره شرکت سهامی آب منطقه ای گیلان، سید اسماعیل میرقاسمی به عنوان مسئول رسیدگی و پاسخگوئی به شکایات شرکت سهامی آب منطقه ای گیلان معرفی شد.

سید اسماعیل میرقاسمی

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان ، در بخشی از حکمی صادره آمده است:

جناب آقای سید اسماعیل میرقاسمی
نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجربیات جنابعالی به موجب این ابلاغ مسئولیت رسیدگی و پاسخگوئی به شکایات به شما محول می گردد، تا تحت نظر اینجانب به شرح ذیل اقدام نمائید.
-نظارت بر اجرای دقیق قوانین مقررات، بخشنامه، دستورالعملهای ذیربط
-تعامل سازنده با دفتر تخصصی در شرکت مدیریت منابع آب ایران
-انجام اقدامات لازم جهت عملیاتی نمودن مفاد نظامنامه های بازرسی و پاسخگوئی به شکایات و دستورالعمل های اجرائی مربوطه
-پیگیری و رسیدگی به امور ارجاعی و ارسال پاسخهای لازم به مکاتبات ارسالی از طریق شرکت مادر تخصصی
-برقراری تعامل و ارتباط سازنده با هماهنگی اینجانب با اداره کل بازرسی و دیگر نهادهای نظارتی استان
-دریافت شکایات حضوری و مکتوب (از مبادی مختلف) و پیگیری پاسخها از واحدها ، بررسی و اعلام به شاکیان
-شناسایی گلوگاههای فساد، نقاط آسیب پذیر و انحرافات مطابق با نظامنامه بازرسی و ارائه راهکارهای اجرائی
امید است با استعانت از خداوند منان ضمن بهره گیری از ظرفیتهای موجود، در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و شرکت موفق و موید باشید.

مطالب بیشتر؛

  • سد لاسک ظرف 48 ماه ساخته می شود مدیر عامل اب منطقه ای گیلان با بیان اینکه سد لاسک ظرف 48 ماه با هزینه ای بالغ بر 500 میلیارد تومان ساخته خواهد شد افزود؛ تجهیز کارگاه این سد در حال انجام است.
  • ضایعات مشکل جدی لنگرود در شهر کوچکی مثل لنگرود با حدود ۸۰ هزار نفر جمعیت که ظاهرا نباید مدیریت چند واحد جمع‌آوری ضایعات در این شهر کار دشواری به نظر برسد، ضایعات در آن با عدم مدیریت صحیح به یک معضل زیست‌محیطی در این شهر تبدیل شده […]
  • تکذیب درگیری محافظان روحانی با دانشجویان در شیراز شیراز - صدای گیلان؛ هیچ کسی و از جمله دانشجویان عزیز دستگیر نشده و یا مورد ضرب و شتم قرار نگرفته اند.
  • نگاهی به وضعیت ۱۵ عضو شورای شهر رشت یک سال بعد از انتخابات صدای گیلان - این مطلب قبل از استیضاح خلیلی (شهردار اسبق رشت ) و جایگاه اعضای شورا در سال نخست فعالیت شان ، نگارش شده است ولی با توجه به اطلاعاتی که از سوابق تحصیلی و شغلی 15 عضو شورای رشت در خود دارد، مفید و جالب به نظر می […]
  • اجراي كنسرت موسيقي اصيل ايراني توسط گروه سياوشان در رشت رشت - صدای گیلان؛ كنسرت موسيقي اصيل ايراني گروه سياوشان با همكاري موسسه فرهنگي هنري خانه هنر نيايش و سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري رشت و با مجوز رسمي از اداره‌ي كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان گيلان در رشت اجرا مي […]

کلیدواژه ها: ، ، ،


عناوین ویژه