زمان بارگزاری این صفحه: 12:27 PM UTC

انتصاب معاون جديد پشتيباني پارك علم و فناوري گيلان

صدای گیلان – سيد محمد تكريمي نياراد طي حكمي از سوي رييس پارك علم و فناوري گيلان به عنوان معاون جديد پشتيباني پارك علم و فناوري گيلان منصوب شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان ، در مراسم معارفه اي كه به همين مناسبت در سالن اجتماعات پارك علم و فناوري گيلان برگزار شد دكتر متقي طلب ضمن تاکید بر كار و تلاش بيشتر همكاران گفت : حضور مهندس كازروني منفرد (معاونت قبلی) در طي سال هاي اخير موجب پيشرفت كارها و تسهيل در رسيدن به اهداف پارك بود و همواره شاهد صبر و تلاش ايشان در انجام ماموريت هاي پارك علم و فناروي بوديم و ايجاد و راه اندازي زير ساخت هاي مهم منابع انساني از كاراي مهمي بوده كه ايشان به انجام رسانيده است.

همچنين متقی طلب در خصوص حضور مهندس تكريمي گفت: توانايي و كارايي ايشان به عنوان معاونت برنامه ريزي و توسعه منابع انساني در مركز تحقيقات كشاورزي و منابع طبيعي بر كسي پوشيده نيست و انشالله پارك علم و فناوري گيلان نيز با مديريت ايشان، شاهد افزايش بهره وري منابع خود باشد.
پارک علم و فناوری گیلان
در ادامه مراسم ، تكريمي ضمن تشكر از حسن نظر رياست پارك و همكاران اعلام کرد كه به همراهی  همكاران خود در زير مجموعه معاونت احتياج دارد و پيش برد اهداف و انجام ماموريت هاي پارك علم و فناوري بدون همكاري کل مجموعه امكان پذير نيست.

گفتنی  است در انتهاي اين مراسم از سوي رييس پارك علم و فناوري گيلان با اهداي لوح تقديري از زحمات كازروني منفرد معاون پيشين تقدير به عمل آمد.

مطالب بیشتر؛

  • حکم جدید برای رئیس پارک علم و فناوری گیلان معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، رئیس پارک علم و فناوری گیلان را به عضویت کارگروه تدوین برنامه کلان توسعه پژوهش و فناوری و ایجاد دانشگاه‌های کارآفرین منصوب […]
  • باغهای فندق گیلان تاب نیاوردند امسال تولید فندق در گیلان به دلیل سرمای ویروس بهاری و خشکسالی کاهش یافته و به دلیل بیمه نبودن بخش بسیاری از باغهای فندق استان، خسارت سنگینی به باغداران فندق کار، تحمیل شده است. کریم، یکی از فندق کاران روستای گرماسرای املش با اشاره به اینکه به خاطر سرمای بهار امسال، نیمی از محصولش از […]
  • تقدیر از عضو مخترع کتابخانه شهید چمران شفت صدای گیلان - از سوی کانون مخترعان و پژوهشگران کشور صورت پذیرفت:تقدیر از عضو نخبه و مخترع کتابخانه عمومی شهید چمران شفت.
  • هادی صیادی به عنوان بخشدار جدید بخش مرکزی رضوانشهر منصوب شد. صدای گیلان - 'هادي صيادي' طي حکمي از سوي دکتر نجفي، استاندار گيلان بعنوان بخشدار جديد بخش مرکزي رضوانشهر معرفي و منصوب شد.
  • ثبت نام شهاب حسینی در کتاب رکوردهای گینس! شهاب حسینی در "ساکن طبقه وسط" 38 نقش متفاوت را بازی کرده و با این کار رکوردی را به نام خود به جای گذاشته که تاکنون کسی موفق به انجام آن نشده است. وی قصد دارد این رکورد را در کتاب رکوردهای گینس ثبت کند. به گزارش صدای گیلان به نقل از  خبرگزاری میزان در حالی بناست اولین فیلم سینمایی شهاب […]

کلیدواژه ها: ، ، ، ،


عناوین ویژه