زمان بارگزاری این صفحه: 9:01 PM UTC

انتصاب معاون جديد پشتيباني پارك علم و فناوري گيلان

صدای گیلان – سيد محمد تكريمي نياراد طي حكمي از سوي رييس پارك علم و فناوري گيلان به عنوان معاون جديد پشتيباني پارك علم و فناوري گيلان منصوب شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان ، در مراسم معارفه اي كه به همين مناسبت در سالن اجتماعات پارك علم و فناوري گيلان برگزار شد دكتر متقي طلب ضمن تاکید بر كار و تلاش بيشتر همكاران گفت : حضور مهندس كازروني منفرد (معاونت قبلی) در طي سال هاي اخير موجب پيشرفت كارها و تسهيل در رسيدن به اهداف پارك بود و همواره شاهد صبر و تلاش ايشان در انجام ماموريت هاي پارك علم و فناروي بوديم و ايجاد و راه اندازي زير ساخت هاي مهم منابع انساني از كاراي مهمي بوده كه ايشان به انجام رسانيده است.

همچنين متقی طلب در خصوص حضور مهندس تكريمي گفت: توانايي و كارايي ايشان به عنوان معاونت برنامه ريزي و توسعه منابع انساني در مركز تحقيقات كشاورزي و منابع طبيعي بر كسي پوشيده نيست و انشالله پارك علم و فناوري گيلان نيز با مديريت ايشان، شاهد افزايش بهره وري منابع خود باشد.
پارک علم و فناوری گیلان
در ادامه مراسم ، تكريمي ضمن تشكر از حسن نظر رياست پارك و همكاران اعلام کرد كه به همراهی  همكاران خود در زير مجموعه معاونت احتياج دارد و پيش برد اهداف و انجام ماموريت هاي پارك علم و فناوري بدون همكاري کل مجموعه امكان پذير نيست.

گفتنی  است در انتهاي اين مراسم از سوي رييس پارك علم و فناوري گيلان با اهداي لوح تقديري از زحمات كازروني منفرد معاون پيشين تقدير به عمل آمد.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ،


عناوین ویژه