زمان بارگزاری این صفحه: 10:53 AM UTC

انتقاد تند نماینده ولی فقیه از اعضای شورای رشت.

نماینده ولی فقیه در گیلان گفت؛ اعضای شورای رشت ،شهرداری که منتخب خودشان بود در کمتر از یکسال فعالیت برکنار کردنند.ایشان افزود ؛ بنده برای تعدادی از اعضای شورا پیام فرستادم که عزل شهردار در موقعیت کنونی به صلاح شهر و مردم نیست.

به گزارش صدای گیلان ؛ نماینده ولی فقیه در گیلان در بخش نخست خطبه های نماز جمعه این هفته رشت گفت؛ اعضای شورای رشت ،شهرداری که منتخب خودشان بود در کمتر از یکسال فعالیت برکنار کردنند.ایشان افزود ؛ بنده برای تعدادی از اعضای شورا پیام فرستادم که عزل شهردار در موقعیت کنونی به صلاح شهر و مردم نیست.

ایت الله قربانی تاکید کردند ؛ عزل شهردار به صلاح نبود و این امر باعث آسیب به مردم و شهر رشت شده و شهر بدون شهردار موجب تاخیر در روند عمران و ابادنی آن می شود.

ایشان در ادامه افزودنند؛ شهردار شدن اعضای شورا مساله خلاف رای و نظر رای دهندگان است و موجب بدبینی مردم به نظام اسلامی می شود.

امام جمعه رشت در ادامه سخنان خود اشاره کردنند که ؛ قوای مقننه و مجریه باید ضوابط و قوانینی برای حدود اختیارات شورا تعیین کنند تا منافع شهر دچار ضرر و اسیب نشود.

ایشان در بخش پایانی سخنان مرتبط با شورا و شهردار تاکید کردنند که؛ شهردار بازیچه دست اعضای شورا نیست و استاندار باید در این خصوص با جدیت وارد عمل شود چرا که مردم نباید بازیچه دست چند جوان تازه به دوران رسیده در شورا شوند.

لازم به توضیح است که پایگاه خبری صدای گیلان ، قریب به 40 روز پیش و حتی قبل از عزل شهردار ،طی مطلبی این مهم را به اعضای شورای رشت یاداور شده است که ؛ شهردار شدن اعضای شورا برخلاف منطق و خواست رای دهندگان بوده و به نوعی ،حداقل در شکل ظاهر قضیه ، ضد ماهیت و فلسفه اصلی وظیفه و عملکرد شورا است. این مطلب در لینک زیر قابل مشاهده است.

– اعضای شورای رشت نباید سودای شهردار شدن در سر داشته باشند.


عناوین ویژه