زمان بارگزاری این صفحه: 12:10 AM UTC

انتقاد رییس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گیلان از یک تیتر خبرگزاری فارس

دکتر مرادی رییس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان گیلان اظهارداشت:ضروری است رسانه ها و خصوصا خبرگزاری ها امانتداری را در نقل اخبار رعایت نمایند.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

دکتر مرادی رییس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان گیلان اظهارداشت:ضروری است رسانه ها و خصوصا خبرگزاری ها امانتداری را در نقل اخبار رعایت نمایند.

 

وی افزود:امروز یکی از خبرگزاری ها در انعکاس سخنان حجت الاسلام رهامی رئیس کمیته مرکزی انتخابات شورای هماهنگی جبهه اصلاحات کشور تیتر شیطنت آمیزی به کاربرده و در آن عنوان داشته که؛  تضعیف هاشمی از داخل اصلاح طلبان آغاز شد/اصلاح طلبان عبوراز خاتمی را هم مطرح کردند/دست تمام اصولگرایان را می بوسم.

اینجا ]

دکتر مرادی تصریح کرد: در صورتی که تیتر باید برگرفته از متن باشد.دکتر رهامی چنین چیزی در سخنان خود نگفته ،حتی در متن آن خبرگزاری نیز مسئله بدین شکل مطرح نشده است.در متن آمده که از داخل جریان اصلاح‌طلبان نسبت به آقای هاشمی موضع بسیار تندی در گذشته گرفتند و حتی این جریان‌ها آن‌قدر تند رفتند که عبور از خاتمی را مطرح کردند.

 

وی خاطرنشان ساخت:این تیتر تحریف شده است.سخنان حجت الاسلام رهامی در نقل تجارب گذشته و نقد اقدامات انجام شده علیه آقایان هاشمی و خاتمی بوده و تاکید شده که وحدت اصلاح طلبان در سال ۹۲ در انتخابات ریاست جمهوری موجب پیروزی آنان گردیده است.که متاسفانه آن خبرگزاری تیتر این سخنان را به گونه ای منتشر کرد که قضیه وارونه جلوه داده شود.

 

 

مطالب بیشتر؛

  • کفن‌های ضدعذاب در ترکیه، ویژه شب اول قبر! صدای گیلان - درحالی که قیمت معمولی یک کفن در ترکیه حدود ۷۰ لیر است، یک وب سایت برای فروش کفن‌های ضد آتش و ضد عذاب بیش از ۳۷۰ دلار از خریداران می‌گیرد.
  • دریافت مالیات بر ارزش افزوده از کشاورزان خلاف قانون است. نماینده مردم آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر در مجلس، بر ضرورت تقویت بخش کشاورزی تاکید کرد و گفت: دریافت مالیات بر ارزش افزوده از کشاورزان خلاف قانون است.
  • ۱۱ کشته و ۱۳ مفقودی از زائران گیلانی در حادثه منا/ اسامی مدیر حج و زیارت گیلان گفت ؛ از ۵ کاروان گیلانی فقط تعدادی از زائرین یک کاروان بنام منصور یوسف نیا که زائرین لنگرود و رودسر را ثبت نام نموده بود دچار حادثه شدند که تاکنون تعداد کشته های رسمی این کاروان ۱۱ نفر اعلام شده […]
  • جریمه 40 هزار تومانی در انتظار رانندگانی که بین خطوط حرکت نکنند. صدای گیلان - به گفته معاون عمليات پليس راهور ؛ به منظور جلوگيري از نابساماني هاي ترافيكي ،طرح سراسري حركت بين خطوط در كشور آغاز شده و ماموران پليس موظف شدند علاوه بر برخوردهاي قانوني با تخلفات با عدم حركت بين خطوط به صورت ويژه برخورد […]
  • 10 فحش برتر سیاسیون! ده مورد از فحش و ناسزاگویی چهره های مطرح سیاسی کشور بازنشر داده می شود به این امید که سیاسیون کشور ملاحظه و مراقبه بیشتری در کلام و گفتارشان به خرج دهند و عرصه سیاسی کشور از این امر مذموم و ناپسند مبرا […]


عناوین ویژه