زمان بارگزاری این صفحه: 12:46 PM UTC

انتقاد فرماندار آستانه از سازمان صنعت،معدن و تجارت گیلان.

فرماندار آستانه اشرفیه گفت : عليرغم تأكيد استانداري ؛ سازمان صنعت،معدن و تجارت گیلان در خصوص هماهنگي با فرمانداري در خصوص صدور مجوزهاي برداشت شن و ماسه در سطح شهرستان، همكاري مناسبي ندارد.

به گزارش صدای گیلان ،  اسماعيليان با بيان مطالب فوق ادامه داد  : عليرغم مكاتبه استانداري با سازمان صنعت،معدن و تجارت استان در خصوص هماهنگي با فرمانداري ها در خصوص صدور مجوزهاي برداشت شن و ماسه، تاكنون شاهد همكاري مناسبي از سوي آن سازمان نبوده و متأسفانه دو مجوز بدون هماهنگي با اين فرمانداري صادرشده كه طي بازديد صورت گرفته در صبح امروز مشخص شد كه يكي از اين شركتها عليرغم اطلاع از مخالفت فرمانداري، در حال برداشت شن و ماسه در حاشيه رودخانه سفيدرود بود كه دستور فوري جهت توقف كار صادر شد.

فرماندار آستانه اشرفیه  همچنين به اخطارهاي داده شده در صبح امروز، به شركت هاي داراي مجوز برداشت شن و ماسه كه به تعهدات خود در زمينه محدوده مجوز و ميزان برداشت براساس مجوزهاي صادره، عمل ننموده اند اشاره کرد و افزود ؛  48 ساعت  به آنان جهت انجام تعهدات، مهلت داده شده است.

اسماعيليان از همكاري نامناسب سازمان صنعت،معدن و تجارت استان گلايه کرد  و خواستار هماهنگي هاي لازم در خصوص درخواست هاي مجوز برداشت مصالح به منظور نظارت بيشتر بر وضعيت بهره برداري از معادن شن و ماسه در شهرستان گرديد.

وي در ادامه از عزم جدي فرمانداري در خصوص حفاظت از انفال و جلوگيري از برداشت بي‌رويه شن و ماسه از رودخانه سفيدرود خبر داد و نظارت بيشتر بر فعاليت معادن برداشت شن و ماسه از رودخانه‌ها از سوي سازمان هاي ذيربط را خواستار شد.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه