زمان بارگزاری این صفحه: 11:10 PM UTC

انفجار سفارت ایران در دمشق توسط «جبهه‌النصره»

پایگاه خبری صهیونیستی دبکا مدعی است که ساختمان سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق توسط گروه تروریستی «جبهه‌النصره» منهدم شده است.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

پایگاه خبری صهیونیستی دبکا مدعی است که ساختمان سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق توسط گروه تروریستی «جبهه‌النصره» منهدم شده است.

 

به گزارش فارس، پایگاه خبری صهیونیستی دبکا در خبری اختصاصی مدعی شده که ساختمان سفارت جمهوری اسلامی ایران در پایتخت سوریه، هدف حمله تروریستی اعضای «جبهه‌النصره» قرار گرفته و خسارات عمده‌ای به آن وارد شده است.

 

بر اساس گزاش این پایگاه، منابع اطلاعاتی و ضدتروریسم وابسته به صهیونیست‌ها گفته‌اند که این انفجار، شامگاه دیروز چهارشنبه واقع شده و «خسارات سنگینی» به ساختمان سفارت وارد آمده است.

 

در این خبر به صدمات جانی احتمالی حاصل از این انفجار اشاره‌ای نشده است. سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی و مسئولان مربوطه در این وزارتخانه تاکنون موضعی در خصوص این خبر نگرفته‌اند.

 

خبرگزاری فارس نمی‌تواند مستقلاً صحت این خبر را تأیید کند ولی به محض اطلاع از موضع رسمی دولت در خصوص این خبر، آن را به نظر مخاطبان خود خواهد رساند.

مطالب بیشتر؛

  • پرداخت هرگونه پاداش آخر سال ممنوع شد صدای گیلان - معاون اول رئیس جمهور مصوبه هیات وزیران در مورد نحوه پرداخت عیدی به کارکنان دولت به سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ابلاغ کرد.
  • تولید دو هزار مقاله طی سال گذشته در دانشگاه گیلان رییس دانشگاه گیلان گفت: سال گذشته با داشتن 500 عضو هیات علمی دو هزار مقاله در دانشگاه گیلان تولید شد که بخشی از آن در مجلات علمی معتبر و بخشی از آن در همایش‌های ملی و بین‌المللی ارائه شد. به گزارش صدای گیلان ،دکتر رضی در گفت وگو باایسنا ، با بیان اینکه آینده علمی کشور به شاخص‌های […]
  • گزارشی تکان دهنده از آن روی سکه “داعش” در عراق بحران اقتصادی و بیکاری روی دیگر سکه حضور داعش در عراق است که در سایه خشونت ها و جنایت های این گروه کمتر مورد توجه قرار گرفته است.به دنبال حضور داعش در عراق و متعاقب آن بحران های اقتصادی که در این کشور بوجود آمده عده زیادی از مردم عراق از کار بیکار شده و به صف کارگران ارزان قیمت پیوسته […]
  • چه کسی در فرودگاه “جان اف کندی” از روحانی استقبال کرد؟ رئیس جمهور کشورمان به منظور شرکت در شصت و نهمین اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد صبح روز دوشنبه 31 شهریور تهران را ترک و ساعات اولیه روز سه شنبه اول مهرماه وارد نیویورک شد. به گزارش صدای گیلان به نقل از  مهر، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور کشور مان در حالی ساعات اولیه امروز سه شنبه […]
  • نتايج انتخابات هيأت مدیره کانون وکلای گيلان صدای گیلان - نتايج آراء موخذه هشتمين دوره انتخابات هيأت مديره کانون وکلای دادگستری گيلان اعلام شد

کلیدواژه ها:


عناوین ویژه