زمان بارگزاری این صفحه: 4:38 PM UTC

اولین اقدام آگشته با طرح ضربتی جمع آوری نخاله های ساختمانی شروع شد/ تصاویر

طرح ضربتي جمع آوري ضايعات و نخاله هاي ساختماني توسط شهرداري لاهيجان با دستور فوري سعید آگشته ، شهردار لاهيجان به مدت یک هفته در دست اقدام است.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان؛  واحد خدمات شهر شهرداري در اقدامي ضربتي جمع آوري ضايعات و نخاله هاي ساختماني را از تاريخ ۹۳/۱۰/۳۰ به مدت يك هفته آغاز نموده است. با توجه به وجود نخاله ها و ضايعات فراوان در سطح شهر با هدف پاكسازي و توجه به بهداشت محيط اين طرح مورد نظر ويژه مديريت شهري قرار گرفت.

از اينرو از كليه شهروندان محترم تقاضا مي شود با ماموران شهرداري همكاري لازم را مبذول دارند و در صورت لزوم جهت اعلام مكان مورد نظر براي تخليه ضايعات ساختماني توسط شهرداري لاهيجان با شماره تلفن ۴۲۲۲۲۰۲۴ تماس حاصل نمايند.

به گزارش صدای گیلان ، سعید آگشته قریب به یک هفته است که به عنوان شهردار لاهیجان شروع به فعالیت کرده است ، لذا خیلی ها، بخصوص شهروندان لاهیجان منتظر اولین اقدام شهردار جدید شهرشان بودند. حال به نظر می رسد آگشته مرد عمل بوده و در اولین اقدام خود دستور طرح ضزبتی جمع آوری ضایعات و نخاله های ساختمانی (که باعث مزاحمت تردد شهروندان و بدقواره گی سیمای شهری می شود) را داه است .باید به این اقدام شهردار لاهیجان تبریک گفته و منظر اقدامات مثبت وی برای شهری که به عروس شهرهای گیلان معروف است، باشیم.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه