زمان بارگزاری این صفحه: 10:49 AM UTC

ایرج ندیمی؛ رای آشتیانی کمتر از نیلی است

ایرج ندیمی، نماینده لاهیجان و سیاهکل در مجلس ،با اشاره به اینکه مخالفت ها و نظرات نمایندگان مجلس را با انصاری،معاون پارلمانی رییس جمهور در میان گذاشته است افزود؛احتمال دارد رای اشتیانی از نیلی کمتر باشد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گیلان ؛ نماینده لاهیجان در مجلس شورای اسلامی در زمینه رویکرد مجلس به آشتیانی، گزینه مورد نطر دولت برای تصدی وزارت علوم گفت؛یکی از مهمترین مباحث مطرح شده در بین نمایندگان ، موضع گیری اقای اشتیانی نسبت به بسیج دانشجویی است که انگار گفته بودنند ،بسیج دانشجویی در خارج دانشگاها فعال باشند و االبته ایشان طبق گفته معاونت پارلمانی دولت ، مخالفتی با فعالیت تشکیلات بسیج دانشجویی نداشته و فعالیت این نهاد در خارج از دانشگاه را مفید تر می دانند.
ایرج ندیمی با اشاره به اینکه مخالفت ها و نظرات نمایندگان مجلس را با انصاری،معاون پارلمانی رییس جمهور در میان گذاشته است افزود؛احتمال دارد رای اشتیانی از نیلی کمتر باشد.
عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس تصریح کرد:بنده قبلا هم به اقی نیلی احمد ابادی گفته بودم که مشکل مجلسیون با توان علمی شما نبوده ،بلکه مساله وزار علوم برای مجلس جنبه سیاسی دارد و لازم است که در مورد فعالیت های  سیاسی خود ، بخصوص در انتخابات ریاست جمهوری قبلی ،شفاف سازی کنید.
این نماینده مجلس ادامه داد؛ شفاف سازی در مورد مساله فتنه برای نمایندگان  این دوره مجلس در انتخاب وزرا تبدیل به یک رویه شده است که باید بفکر تغییر این رویه باشند و گفتنی است که دوره های قبلی چنین رویکردی در مجلس وجود نداشت.
نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل یاد اور شد ؛ مساله اصلی مردم وزارت علوم نیست ،بلکه دغدغه اصلی آنها مسایل اقتصادی،اشتغال و معیشت است و دلبستگی مردم به حل و فصل موضوع هسته ای نیز در همین راستا قابل تحلیل می باشد.
قابل ذکر است که استفاده ندیمی از “جمله عسل ها و خربزه ها با هم متحد شده اند تا مجلس را منهدم کنند “، مورد توجه رسانه ها ی خبری قرار گرفت.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه