زمان بارگزاری این صفحه: 8:52 AM UTC

ایست قلبی احتمال غرق شدن شادی سرخیل

صدای گیلان – کارشناسان بر این باورند که سرخیل بعد از واژگونی قایقش با وجود آب بسیار سرد مرداب انزلی دچار ایست قلبی شده و بعد از خروج از قایقش به علت ایست قلبی با جریان زیاد آب به جایی نامعلوم رفته که تاکنون اثری از وی نمی‌باشد.

به گزارش صدای گیلان به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ شادی سرخیل، قایقران تیم گیلان بعد از واژگونی قایقش به علت سرمای زیاد آب ایست قلبی کرده و به زیر آب رفته و جریان زیاد پیکرش را با خود می‌برد.

شادی سرخیل که 21سال داشت در تیم گیلان تمرین می‌کرد، با واژگونی قایقش به زیر آب می‌رود و اثری از او تا به امروز پیدا نشده است.

وی هشت سال در رشته قایقرانی پارو می‌زده و به گفته مربیانش شنا هم بلد بوده است، از آنجا که در رشته‌های قایقرانی واژگون شدن قایق امری مرسوم است قایقرانان بلافاصله با تکنیک خاصی به روی آب باز می‌گردند ولی این اتفاق برای شادی سرخیل نیافتاده و به گفته مربیش بعد از واژگونی قایق هیچ گونه تلاشی برای برگشت به سطح آب انجام نشد.

قایق موتوری که تیم را همراهی می‌کرد سریع در محل حاضر می‌شود و قایق او را از آب بیرون می‌کشند ولی اثری از قایقران و پارویش نبود.

سرخیل که قبل از شروع تمرینات جلیقه نجات تیز از مسئولین دریافت کرده بود احتمالا آن را بر تن داشته چرا که اثری از جلیقه نیز بر روی آب پیدا نشد.

کارشناسان بر این باورند که سرخیل بعد از واژگونی قایقش با وجود آب بسیار سرد مرداب انزلی دچار ایست قلبی شده و بعد از خروج از قایقش به علت ایست قلبی با جریان زیاد آب به جایی نامعلوم رفته که تاکنون اثری از وی نمی‌باشد. با این حال تا یافتن پیکر وی و کالبد شکافی نظر دقیقی نمی‌توان داد. جستجو برای یافتن وی همچنان ادامه دارد و نیروهای امدادی احتمال می‌دهند که پیکر وی در صورت پیدا نشدن بزودی به دریا می‌رسد.

shadi sarkhal

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ،


عناوین ویژه