زمان بارگزاری این صفحه: 12:11 PM UTC

بارش باران و برف در 6 استان کشور

صدای گیلان – رئيس مرکز اطلاعات و کنترل ترافيک پليس راهنمايي و رانندگي ناجا با اشاره به بارش باران و برف در 6 استان کشور از رانندگان خواست با رعايت سرعت مطمئنه،فاصله طولي و همراه داشتن تجهيزات ايمني زمستاني از بروز سوانح رانندگي جلوگيري کنند.

به گزارش صدای گیلان ؛ سرهنگ “محمد حسين حميدي” در گفت و گو با پايگاه خبري پليس، اظهارداشت: در استانهاي کردستان( اکثر محورها)، زنجان، خراسان رضوي (محور چناران – قوچان) – گلستان( محورهاي خوش ييلاق، آزاد شهر و نوکنده)، گيلان ( محور رشت، قزوين و تالش) و مازندران( محورهاي آمل، نور، تنکابن، ساري و کياسر) بارش پراکنده باران اعلام شده است.
وي با اشاره به بارش برف در استان خراسان رضوي (محور قوچان به درگز ) و محور “توسکستان” در گلستان، گفت:ساير محورهاي مواصلاتي کشور از جوي آرام و ترافيکي روان برخوردار هستند.
رئيس مرکز اطلاعات و کنترل ترافيک پليس راهور ناجا از انسداد محورهاي شمشک به ديزدين ( خطر احتمال ريزش کوه و بهمن) و قم به گرمسار ( عمليات راهسازي ) خبرداد.
اين مقام انتظامي با اشاره به تصادفات مرگبار درمحور مواصلاتي” شهرستان بجنورد به مانه و سملقان ” استان خراسان شمالي” از رانندگان خواست در اين ايام که فصل بارندگي است، با رعايت سرعت مطمئنه( سرعتي که در صورت بروز حادثه، وسيله نقليه را کنترل کنند)،فاصله طولي، توجه کامل به جلو، رفع نقص فني و سيستم تهويه خودرو، به همراه داشتن تجهيزات ايمني زمستاني از بروز سوانح رانندگي جلوگيري کنند.
حميدي با اشاره به بارش باران و برف در روزهاي آينده در محورهاي مواصلاتي، از رانندگان خواست قبل از سفر، شرايط وضعيت جوي را از طريق تلفن88255555 و در شهر تهران تلفن 120 مطلع و يا براي اطلاع از وضعيت جاده اي به سايت راهور 120 مراجعه کنند.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ،


عناوین ویژه