زمان بارگزاری این صفحه: 3:52 AM UTC

بارش برف در برخی محورهای استان گیلان

صدای گیلان – مانده پلیس راه گیلان با بیان اینکه محورهای کوهستانی اسالم به خلخال و پونل بارش برف است، گفت: به همراه داشتن زنجیر چرخ در مناطق کوهستانی و برف‌گیر گیلان ضروری است.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

مهیار رستگار امروز در گفت‌وگو با فارس در رشت با اشاره به وضعیت جاده‌های استان اظهار کرد: اکنون به دلیل بارش باران سطح جاده‌های استان لغزنده است و رانندگان باید از سرعت غیرمجاز در این محورها خودداری کنند.

 

وی با بیان اینکه در جاده‌های برون‌شهری با توجه به سرعت بالا توجه به قوانین رانندگی امری ضروری است، تصریح کرد: رانندگان باید در این مسیرها به قوانین رانندگی توجه داشته باشند.

 

فرمانده پلیس راه گیلان به تعطیلی آخر هفته اشاره کرد و گفت: کاهش سرعت در شرایط بارانی و برف جاده‌های گیلان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده و برای پایان هفته‌ای خوب بهتر است رانندگان خاطره‌ای خوش را برای خانواده‌ خود رقم بزنند و با رعایت قوانین از حوادث تلخ رانندگی جلوگیری کنند.

 

وی درباره محورهای کوهستانی گیلان یادآور شد: محورهای اسالم به خلخال و پونل بارش برف است و رانندگان برای تردد در این محورها باید زنجیر چرخ به همراه داشته باشند. رستگار متذکر شد: توجه به قوانین رانندگی بهترین راهکار مصون ماندن از حوادث و تصادفات رانندگی است که باید همواره مد نظر رانندگان قرار گیرد.

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه