زمان بارگزاری این صفحه: 12:47 PM UTC

بارش برف و باران برای روزهای اینده در گیلان

بارندگی طی روز های دوشنبه تا عصر چهارشنبه از شدت بیشتری برخورداراست

به گزارش صدای گیلان ،هواشناسی گیلان  در خصوص وضعیت جوی استان از نفوذ تدریجی توده هوای بارش زا و سرد از عصر یکشنبه به سواحل جنوبی دریای خزر خبر داد.

براين اساس شرایط برای بارندگی (ارتفاعات بارش برف)کاهش دما (10 تا17 درجه سلسیوس)، وزش باد (12 تا 20 متر برثانیه) واحتمالا رعد و برق مهیا خواهد بود.

بارندگی طی روز های دوشنبه تا عصر چهارشنبه از شدت بیشتری برخورداراست و پیش بینی می شود بیشینه دما طی این سه روز در مناطق جلگه ای بین 5 تا 9 درجه باشد.لذا به مسافران محترم که قصد مسافرت مناطق کوهستانی دارند توصیه می گردد مجهز به وسایل گرم و زنجیر چرخ باشند. طی این مدت دریا مواج بوده و آبگرفتگی معابر عمومی و بالا آمدن سطح آب رودخانه ها و مسیلها دور از انتظار نیست.

مطالب بیشتر؛

  • بارش برف در گیلان و نیمی از استانهای کشور. صدای گیلان - رئيس مرکز اطلاعات و کنترل ترافيک پليس راهور ناجا از بارش برف و باران در 13 استان کشور خبرداد و از رانندگان خواست با توجه به لغزندگي اکثر جاده هاي كشور ضمن رعايت سرعت مطمئنه با فاصله طولي مناسب نسبت به خودرو جلويي تردد كنند. […]
  • بارش برف و باران در راههای کشور صدای گیلان - سرهنگ حمیدی گفت ؛ در استان گلستان محور توسکستان به شاهرود بارش برف و در استانهای کردستان - خراسان رضوی - گلستان - گیلان و مازندران بارش پراکنده باران گزارش شده […]
  • گیلان دوباره سرد می شود. صدای گیلان - سرپرست اداره کل هواشناسی گیلان ، از بارش برف و باران در این استان برای روزهای پیش رو خبر داد.
  • بارش 70سانتی متری برف در ارتفاعات گیلان صدای گیلان- در پي ورود سامانه بارش زا وكاهش محسوس دما هواي گيلان نيز برفي شد.
  • اغاز بارش برف در گیلان/ هشدار به رانندگان صدای گیلان - رییس پلیس راه گیلان از رانندگانی که قصد عبور از جاده های کوهستانی و برف گیر این استان را دارند خواست زنجیرچرخ و وسایل گرمایشی همراه داشته باشند .

کلیدواژه ها: ، ، ،


عناوین ویژه