زمان بارگزاری این صفحه: 9:02 PM UTC

بارش برف و باران در راههای کشور

صدای گیلان – سرهنگ حمیدی گفت ؛ در استان گلستان محور توسکستان به شاهرود بارش برف و در استانهای کردستان – خراسان رضوی – گلستان – گیلان و مازندران بارش پراکنده باران گزارش شده است.

به گزارش صدای گیلان؛ سرهنگ محمد حسین حمیدی رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، گفت: بر اساس آخرین گزارش دریافتی در تمام جاده‌ها و معابر کشور وضعیت ترافیکی عادی و روان گزارش شده است.

وی در ادامه بیان کرد: بر همین اساس در استان گلستان محور توسکستان به شاهرود بارش برف و در استانهای کردستان – خراسان رضوی – گلستان – گیلان و مازندران بارش پراکنده باران گزارش شده و در سایر راه‌ها و محورهای مواصلاتی کشور وضعیت جوی آرام گزارش شده است.

سرهنگ حمیدی خاطر نشان کرد: محور شمشک به دیزین به علت عدم ایمنی کافی و محور قم به گرمسار در استانهای قم و سمنان تا اطلاع ثانوی جهت ادامه و تکمیل عملیات اجرایی راهسازی و تبدیل محور مذکور به آزاد راه مسدود است؛ که در زمان انسداد تردد وسایل نقلیه سبک از آزاد راه قم- تهران و در ادامه مسیر منتهی به پاکدشت- گرمسار و تردد وسایل نقلیه سنگین از محور قدیم قم – تهران انجام خواهد گرفت.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه