زمان بارگزاری این صفحه: 6:39 AM UTC

بارش برف و باران در راههای کشور

صدای گیلان – سرهنگ حمیدی گفت ؛ در استان گلستان محور توسکستان به شاهرود بارش برف و در استانهای کردستان – خراسان رضوی – گلستان – گیلان و مازندران بارش پراکنده باران گزارش شده است.

وضعیت راه های کشور

به گزارش صدای گیلان؛ سرهنگ محمد حسین حمیدی رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، گفت: بر اساس آخرین گزارش دریافتی در تمام جاده‌ها و معابر کشور وضعیت ترافیکی عادی و روان گزارش شده است.

وی در ادامه بیان کرد: بر همین اساس در استان گلستان محور توسکستان به شاهرود بارش برف و در استانهای کردستان – خراسان رضوی – گلستان – گیلان و مازندران بارش پراکنده باران گزارش شده و در سایر راه‌ها و محورهای مواصلاتی کشور وضعیت جوی آرام گزارش شده است.

سرهنگ حمیدی خاطر نشان کرد: محور شمشک به دیزین به علت عدم ایمنی کافی و محور قم به گرمسار در استانهای قم و سمنان تا اطلاع ثانوی جهت ادامه و تکمیل عملیات اجرایی راهسازی و تبدیل محور مذکور به آزاد راه مسدود است؛ که در زمان انسداد تردد وسایل نقلیه سبک از آزاد راه قم- تهران و در ادامه مسیر منتهی به پاکدشت- گرمسار و تردد وسایل نقلیه سنگین از محور قدیم قم – تهران انجام خواهد گرفت.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه