زمان بارگزاری این صفحه: 10:58 AM UTC

بارش شديد برف در محورهاي كوهستاني گيلان

حمل و نقل؛ در پنجمين روز از بهار 1394 بارش برف در محورهاي كوهستاني گيلان آغاز شده است.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي گيلان در پنجمين روز از بهار، در پي كاهش دما و سرد شدن هوا ، بارش برف اين نعمت الهي كه در برخي مناطق كوهستاني گيلان آغاز شده است ؛ عطر بوي زمستان را به بهار هديه داد. بارش برف در محور اسالم به خلخال كه از شب قبل آغاز شده است. تردد در اين محور روان و در حال حاضر ارتفاع آن به 10 سانتي متر مي رسد.

 

براساس اين گزارش با شروع بارش برف اكيپ راهداري با بكارگيري انواع ماشين آلات راهداري و نيروي انساني در سطح جاده مستقر شده تا ضمن بازنگهداري راهها نسبت به رفع مشكلات احتمالي مسافران اقدام نمايند.

 

همچنين در محورهاي كوهستاني حشمت آباد رودبار ارتفاع برف 5 سانتيمتر ، محور آبي نام سياهكل ارتفاع برف 20 سانتيمتر ، محور بلوردكان-خصيل دشت املش ارتفاع برف 5 سانتيمتر مي رسد . در حال حاضر با همت و تلاش راهداران ، كليه راهها باز و تردد جريان دارد و به رانندگان توصيه مي شود در صورت تردد از محورهاي كوهستاني خودروهاي خود را مجهز به سوخت كافي، وسايل گرمازا و زنجير چرخ مجهز نمايند.

 

رئيس روابط عمومي راه و شهرسازي استان گيلان در ادامه اشاره كرد : مسافرين عزيز در صورت وجود مشكل و يا امدادرساني مي توانند از طريق شماره تلفن گوياي 141 و شماره تلفن 01333311111 بصورت 24 ساعته تماس حاصل نمايند و يا به نزديكترين راهدارخانه در مسير مراجعه نمايند.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها:


عناوین ویژه