زمان بارگزاری این صفحه: 7:33 AM UTC

بارش شديد برف در محورهاي كوهستاني گيلان

حمل و نقل؛ در پنجمين روز از بهار 1394 بارش برف در محورهاي كوهستاني گيلان آغاز شده است.

بارش برف در گیلان

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي گيلان در پنجمين روز از بهار، در پي كاهش دما و سرد شدن هوا ، بارش برف اين نعمت الهي كه در برخي مناطق كوهستاني گيلان آغاز شده است ؛ عطر بوي زمستان را به بهار هديه داد. بارش برف در محور اسالم به خلخال كه از شب قبل آغاز شده است. تردد در اين محور روان و در حال حاضر ارتفاع آن به 10 سانتي متر مي رسد.

 

براساس اين گزارش با شروع بارش برف اكيپ راهداري با بكارگيري انواع ماشين آلات راهداري و نيروي انساني در سطح جاده مستقر شده تا ضمن بازنگهداري راهها نسبت به رفع مشكلات احتمالي مسافران اقدام نمايند.

 

همچنين در محورهاي كوهستاني حشمت آباد رودبار ارتفاع برف 5 سانتيمتر ، محور آبي نام سياهكل ارتفاع برف 20 سانتيمتر ، محور بلوردكان-خصيل دشت املش ارتفاع برف 5 سانتيمتر مي رسد . در حال حاضر با همت و تلاش راهداران ، كليه راهها باز و تردد جريان دارد و به رانندگان توصيه مي شود در صورت تردد از محورهاي كوهستاني خودروهاي خود را مجهز به سوخت كافي، وسايل گرمازا و زنجير چرخ مجهز نمايند.

 

رئيس روابط عمومي راه و شهرسازي استان گيلان در ادامه اشاره كرد : مسافرين عزيز در صورت وجود مشكل و يا امدادرساني مي توانند از طريق شماره تلفن گوياي 141 و شماره تلفن 01333311111 بصورت 24 ساعته تماس حاصل نمايند و يا به نزديكترين راهدارخانه در مسير مراجعه نمايند.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها:


عناوین ویژه