زمان بارگزاری این صفحه: 4:34 PM UTC

بارش شدید تگرگ در نیمه شب خواب مردم آستارا را پراند

آستارا – صدای گیلان؛ بارش شدید چند دقیقه ای تگرگ در اواخر وقت دوشنبه شب مردم آستارا را غافلگیر کرد و خواب آنها را پراند .

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

بارش شدید چند دقیقه ای تگرگ در اواخر وقت دوشنبه شب مردم آستارا را غافلگیر کرد و خواب آنها را پراند .

به گزارش خبرنگار ایرنا ؛ بارش تگرگ در اواخر وقت شب گذشته در عین حال که موجی از شادی و خوشحالی را در بین شهروندان آستارایی ایجاد کرد باعث غافلگیری آنها در فصل بهار شد.

 

بارش سه الی چهار دقیقه ای تگرگ و صدای برخورد دانه های آن با سقف منازل و خودروها هر چند خساراتی را در پی نداشت ولی همه شهروندان از بی خواب کرد.

 

رییس اداره هواشناسی آستارا روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ، میزان بارندگی ۲۴ ساعت گذشته در این شهرستان را چهار میلیمتر اعلام کرد.

 

فردین فرتوت نیا بارش باران را طی هفته گذشته در آستارا ۱۷ میلیمتر عنوان کرد و گفت : دمای فعلی هوای آستارا ۱۶ درجه سانتیگراد است.

 

وی میزان رطوبت فعلی شهرستان را ۹۴ درصد عنوان و اضافه کرد : برای امروز دمای هوای آستارا ابری تا نیمه ابری همراه با افزایش دما و رشد ابر و برای فردا نیز صاف تا کمی ابری ، گاهی با رشد ابر خواهد بود.

 

شهرستان مرزی بندر آستارا در ۲۰۰ کیلومتری غرب مرکز گیلان ؛ با بارش سالانه یک هزار و ۲۰۰ میلیمتر ، جزو پرباران ترین مناطق ایران محسوب می شود.

مطالب بیشتر؛

  • مگر ماهیان ماسک ضد آلودگی می زنند!؟ نتیجه آزمایشات چه شد؟ هر وقت به سراغ مسئولان شیلات مازندران یا گیلان و گلستان می رویم از آلودگی ماهیان خزر اظهار بی اطلاعی می کنند در حالی که مدیرکل دفتر امور صید و صیادی سازمان شیلات ایران می گوید: گسترش آلودگی دریای خزر برای صیادان مشکل ایجاد کرده […]
  • هشدار اوباما به داعش صدای گیلان به نقل از فرارو: رئیس جمهوری آمریکا تلاش مشترک بین المللی برای مقابله با گروه تروریستی داعش را لازم دانسته است. روز چهارشنبه، ۱۲ شهریور (۳ سپتامبر)، باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا گفته است که تضعیف نیروهای داعش تا از میان بردن تهدیدی که متوجه امنیت منطقه می‌کنند اقدامی […]
  • دعوت از اصحاب فرهنگ و هنر استان برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن صدای گیلان - اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با صدور بیانیه ای از عموم مردم و بویژه اصحاب فرهنگ و هنر استان برای حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت بعمل آورد.
  • ظریف پس از توافق چه گفت؟ رییس هیات مذاکراتی ایران با ۱+۵ گفت: اکنون به یک لحظه تاریخی رسیده‌ایم.
  • تصرف مهمترین شهر عراق توسط داعش صدای گیلان - وزارت دفاع آمریکا اعلام کرد گروه تروریستی داعش شهر البغدادی در نزدیکی کمپ نیروهای آمریکایی را تصرف کرده اند.


عناوین ویژه