زمان بارگزاری این صفحه: 5:34 AM UTC

بارش شدید تگرگ در نیمه شب خواب مردم آستارا را پراند

آستارا – صدای گیلان؛ بارش شدید چند دقیقه ای تگرگ در اواخر وقت دوشنبه شب مردم آستارا را غافلگیر کرد و خواب آنها را پراند .

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

بارش شدید چند دقیقه ای تگرگ در اواخر وقت دوشنبه شب مردم آستارا را غافلگیر کرد و خواب آنها را پراند .

به گزارش خبرنگار ایرنا ؛ بارش تگرگ در اواخر وقت شب گذشته در عین حال که موجی از شادی و خوشحالی را در بین شهروندان آستارایی ایجاد کرد باعث غافلگیری آنها در فصل بهار شد.

 

بارش سه الی چهار دقیقه ای تگرگ و صدای برخورد دانه های آن با سقف منازل و خودروها هر چند خساراتی را در پی نداشت ولی همه شهروندان از بی خواب کرد.

 

رییس اداره هواشناسی آستارا روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ، میزان بارندگی ۲۴ ساعت گذشته در این شهرستان را چهار میلیمتر اعلام کرد.

 

فردین فرتوت نیا بارش باران را طی هفته گذشته در آستارا ۱۷ میلیمتر عنوان کرد و گفت : دمای فعلی هوای آستارا ۱۶ درجه سانتیگراد است.

 

وی میزان رطوبت فعلی شهرستان را ۹۴ درصد عنوان و اضافه کرد : برای امروز دمای هوای آستارا ابری تا نیمه ابری همراه با افزایش دما و رشد ابر و برای فردا نیز صاف تا کمی ابری ، گاهی با رشد ابر خواهد بود.

 

شهرستان مرزی بندر آستارا در ۲۰۰ کیلومتری غرب مرکز گیلان ؛ با بارش سالانه یک هزار و ۲۰۰ میلیمتر ، جزو پرباران ترین مناطق ایران محسوب می شود.

مطالب بیشتر؛

  • نامه ای از گیلان به رییس جمهوری روزنامه گلچین امروز در بخش یادداشت امروز نامه ای از یک گیلانی به رییس جمهوری به قلم علیرضا پنجه ای منتشر کرد.
  • دلنوشته نوروزی هاشمی برای مردم؛ فردا از آنِ شماست … من باشم یا نباشم ، مطمئنم! فردای فرزندان ما و فردای این مرز و بوم و این انقلاب آکنده از اعتدال خواهد بود و افراط و خشک مقدسی ها روز به روز منزوی تر خواهد شد. پس به حرمت اعتدال علوی می گویم:"مردم ایران، فردا از آنِ […]
  • ۴ کشته در یک نزاع خانوادگی بر اثر یک نزاع خانوادگی که عصر روز سه شنبه در شهرستان مرزی اشنویه آذربایجان غربی روی داد دو نفر کشته شده و سه نفر دیگر زخمی شدند.
  • خبری از یارانه خرداد ماه نیست با وجود اینکه معمولا یارانه نقدی در بیست و دوم هر ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شد از ماه گذشته این روال تغییر کرده و حتی برای خرداد ماه هنوز زمان مشخصی اعلام نشده […]
  • پایان طرح مطالعاتی ثبت جهانی ماسوله عضو شورای اسلامی شهرک تاریخی ماسوله از پایان طرح مطالعاتی ثبت جهانی این شهر خبر داد و خواستار همکاری مدیران دستگاه های اجرایی ذیربط برای رفع موانع و آماده سازی شهرک متناسب با معیارهای سازمان جهانی یونسکو […]


عناوین ویژه