زمان بارگزاری این صفحه: 12:18 PM UTC

بارش 1 متری برف در ارتفاعات گیلان

صدای گیلان؛بارش پاییزی برف ،تمام مناطق استان گیلان را سفید پوش کرد .در برخی از مناطق کوهستانی ارتفاع برف تا 1 متر هم گزارش شده است.

بعلت کاهش شدید دمای هوا تقریبا در تمام مناطق استان گیلان شاهد بارش برف هستیم.در برخی از مناطق به شکل غیر منتطره ای ارتفاع برف به یک متر رسیده است.به گزارش روابط عمومی راه وشهرسازی استان؛ هم اكنون ارتفاع برف درمناطق كوهستاني اسالم به خلخال 1 متر، حشمت آباد رودبار، ديلمان،پونل هيرو آباد در رضوانشهر، بلوردكان خصيل دشت املش30تا40 سانتي متر، و ارتفاع برف درمحور كوهستاني آبي نام سياهكل60 سانتيمترمي رسد. ارتفاع برف در ديگر مناطق استان بين 10 تا 15سانتيمتر گزارش شده است.

همچنين محور پونل – خلخال بدليل بارش برف شديد در حوزه استحفاظي خلخال از سوي راهدارخانه اين شهرستان مسدود اعلام شده در گردنه كوهين نيز بارش برف وبادگزارش شده است.
درحال حاضر كليه راههاي استان باز وبا توجه به حجم زياد بارش برف، تردد در نقاط صعب العبور با زنجير چرخ امكانپذير است. لذابه رانندگان توصيه مي شود، خودروهاي خود را به سوخت كافي، وسايل گرمازا و زنجير چرخ مجهز نمايند.
همچنين رانندگان محترم قبل از عزيمت مي‌توانند آخرين وضعيت راهها را ازطريق سامانه اطلاع رساني http://gilan.mrud.ir و يا تلفن گوياي 141 و33311111 – 013 دريافت نمايند .

مطالب بیشتر؛

  • حسن پور به عنوان سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد رشت منصوب شد با حکم مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، محمد حسن پور جایگزین رضا ثقتی در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت شد.
  • حذف یارانه نقدی خانوارهای با 5میلیون درآمد نماینده مردم سیاهکل و لاهیجان در مجلس گفت؛ در کمیسیون تلفیق در بودجه سال 94 پیشنهاد شده است که خانوارهایی که بالای پنج میلیون درآمد دارند از چرخه دریافت یارانه حذف […]
  • امیر کبیر در حوزه اقتصاد چه کرد؟ بیست و هشتم آبان ۱۲۳۰ فرمان عزل امیرکبیر صدراعظم ناصرالدین شاه در پی بدگویی دشمنان داخلی و خارجی صادر شد. با مرگ محمدشاه قاجار، میرزا محمدتقی خان فراهانی معروف به امیرکبیر، تلاش زیادی برای به سلطنت رساندن ناصرالدین شاه به عمل آورد و در نهایت با تدبیر او، کار سلطنت سامان […]
  • بررسی و تدوین سیاست‌های کلی انتخابات ممنوعیت ورود افراد نیروهای مسلح اعم از ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی و سازمان بسیج در دسته‌بندیهای سیاسی و جناحی در انتخابات و جانبداری از داوطلبان […]
  • خبری از یارانه خرداد ماه نیست با وجود اینکه معمولا یارانه نقدی در بیست و دوم هر ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شد از ماه گذشته این روال تغییر کرده و حتی برای خرداد ماه هنوز زمان مشخصی اعلام نشده […]


عناوین ویژه