زمان بارگزاری این صفحه: 9:11 AM UTC

بارش 1 متری برف در ارتفاعات گیلان

صدای گیلان؛بارش پاییزی برف ،تمام مناطق استان گیلان را سفید پوش کرد .در برخی از مناطق کوهستانی ارتفاع برف تا 1 متر هم گزارش شده است.

برف در گیلان

بعلت کاهش شدید دمای هوا تقریبا در تمام مناطق استان گیلان شاهد بارش برف هستیم.در برخی از مناطق به شکل غیر منتطره ای ارتفاع برف به یک متر رسیده است.به گزارش روابط عمومی راه وشهرسازی استان؛ هم اكنون ارتفاع برف درمناطق كوهستاني اسالم به خلخال 1 متر، حشمت آباد رودبار، ديلمان،پونل هيرو آباد در رضوانشهر، بلوردكان خصيل دشت املش30تا40 سانتي متر، و ارتفاع برف درمحور كوهستاني آبي نام سياهكل60 سانتيمترمي رسد. ارتفاع برف در ديگر مناطق استان بين 10 تا 15سانتيمتر گزارش شده است.

همچنين محور پونل – خلخال بدليل بارش برف شديد در حوزه استحفاظي خلخال از سوي راهدارخانه اين شهرستان مسدود اعلام شده در گردنه كوهين نيز بارش برف وبادگزارش شده است.
درحال حاضر كليه راههاي استان باز وبا توجه به حجم زياد بارش برف، تردد در نقاط صعب العبور با زنجير چرخ امكانپذير است. لذابه رانندگان توصيه مي شود، خودروهاي خود را به سوخت كافي، وسايل گرمازا و زنجير چرخ مجهز نمايند.
همچنين رانندگان محترم قبل از عزيمت مي‌توانند آخرين وضعيت راهها را ازطريق سامانه اطلاع رساني http://gilan.mrud.ir و يا تلفن گوياي 141 و33311111 – 013 دريافت نمايند .

مطالب بیشتر؛

  • گروگانگیر دهه ۶۰، اصلاح‌طلب دهه ۷۰ و …! گروگانگیر دهه ۶۰، اصلاح‌طلب دهه ۷۰ و منتقد دهه ۸۰ در دهه ۹۰ چه صفتی و پسوندی را برازنده خود می‌بیند!
  • محدودیت ترافیکی جاده‌ها صدای گیلان - محدویت ترافیکی جاده ها روزهای اخر این هفته توسط پلیس راه اعلام شد.
  • چهره های خرداد 1393 صدای گیلان به نقل از عصر ا یران: شهروند رشتی دوستدار حیات وحش ومحیط زیست دراقدامی جالب باغ پرندگانش به وسعت 2 هکتار را به شهرداری واگذار کرد.   از فروردین امسال ، "خوبان ماه"‌ در عصرایران معرفی می شوند. آنان کسانی هستند که فارغ از وظایف سازمانی و رسمی،‌ دست به خیر می شوند و […]
  • 30 ویژگی شهروند مطلوب عصرایران - دکتر محمود سریع القلم، استاد دانشگاه شهید بهشتی تهران در نوشتاری که برای عصرایران تحریر کرده، 30 ویژگی یک شهروند مطلوب را برشمرده است که در زیر می خوانید: 1. از راست‌گويي، لذت ببرد؛ 2. سعي نكند همه را داشته باشد: هم […]
  • گاز و آب رسانی به روستاها ؛ نتایج جلسه مجمع نمایندگان گیلان. عضو مجمع نمایندگان استان گیلان در تشریح جزئیات جلسه مجمع نمایندگان این استان گفت: پیگیری مطالبات گازرسانی در روستاهای این استان از محورهای این جلسه به شمار می‌رفت.


عناوین ویژه