زمان بارگزاری این صفحه: 2:00 PM UTC

بارش 40 سانتی متری برف در مسیر امام زاده اسحق شفت+عکس

صدای گیلان – بارش برف تقریبا تمام مناطق گیلان را سفید پوش کرد.به طبع در مناطق کوهستانی میزان بارش بیشتر از مناطق شهری است.یکی از این مناطق سیاحتی و زیارتی که مسیر بسیار زیبا و جذابی نیز دارد،جاده امام زاده اسحق(ع) است.

به گزارش صدای گیلان ؛ رییس اداره شهرسازی شفت در این خصوص به خبرگزاریها از بارش بیش از 40 سانتی متری برف در این مسیر خبر داده است.و از مسافرین درخواست کرده تا در صورت تردد در منطقه از زنجیر چرخ استفاده کرده و تمام مسایل ایمنی را رعایت کنند.

هر چند به علت دور افتاده بودن منطقه سالهای قبل در صورت بارش برف و باران شدید ،رسیدگی جدی و فوری برای بازگشایی در این مسیر صورت نمی گرفت ولی امسال عومل راهداری شفت در اولین فرصت به منطقه اعزام شدند و اقدام به بازگشایی این مسیر کردنند.که قابل تقدیر است.

لازم به ذکر است که امام زاده ابراهیم (ع) نیز که یکی دیگر از مناطق معروف سیاحتی و زیارتی در شهرستان شفت است و از چوبر مسیر ان با امام زاده اسحق(ع) جدا میشود ،به گفته علیزاده برف روبی و بازگشایی شده است. در ادامه رییس اداره راه وشهرسازی شفت از استقرار اکیپ های این اداره تا پایان بارش برف در منطقه خبر داد.
در زیر عکسهای بازگشایی جاده امام زاده اسحق را به روایت ایرنا مشاهده می کنید؛

عملیات بازگشایی جاده امام زاده اسحاق (ع) شفت

عملیات بازگشایی جاده امام زاده اسحاق (ع) شفت

بارش برف در شفت2 بارش برف در شفت3 بارش برف در شفت4 بارش برف در شفت5 بارش برف در شفت6

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ،


عناوین ویژه