زمان بارگزاری این صفحه: 12:43 PM UTC

بازداشت فروشنده ۲۸ساله و خریدار ۲۵ساله ۱۵۲کیلو حشیش در رشت

فرمانده انتظامی استان گیلان از کشف ۱۵۲ کیلوگرم حشیش در کابین تریلی در محور ورودی شهرستان رشت خبر داد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

فرمانده انتظامی استان گیلان از کشف ۱۵۲ کیلوگرم حشیش در کابین تریلی در محور ورودی شهرستان رشت خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار” ابراهیم قائد رحمتی” فرمانده انتظامی استان گیلان در تشریح این خبر گفت: ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر در بررسی گزارشات مردمی از فعالیت افرادی در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر و اینکه این افراد قصد دارند، موادمخدر را وارد استان نمایند، اطمینان حاصل کردند.

 

فرمانده انتظامی استان گیلان افزود: پس از چند روز کار بی وقفه پلیسی سرانجام خودروی حامل مواد مخدر که یک دستگاه تریلی بود، توسط ماموران عملیات ویژه پلیس با همکاری ماموران اداره اطلاعات شناسایی شده و در محور ورودی شهرستان رشت متوقف شد.

 

وی در ادامه گفت: ماموران در بازرسی از کابین این خودرو ، ۱۵۲ کیلو حشیش جاساز شده کشف و ضبط کردند.

 

سردار قائد رحمتی با اشاره به اینکه ماموران عملیات ویژه راننده ۲۸ ساله این تریلی را دستگیر کردند، بیان داشت: خریدار ۲۵ ساله این محموله نیز در شهرستان بندرانزلی شناسایی و با همکاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان در محل اختفایش دستگیر شد.

 

رئیس پلیس گیلان در پایان از همکاری و تعامل خوب مردمی با پلیس در شناسایی قاچاقچیان مواد مخدر تقدیر و تشکر کرده و از مردم خواست، در صورت مشاهده قاچاق مواد مخدر با شماره تلفن های ۱۱۰ و ۱۲۸ پلیس تماس حاصل نمایند تا اقدمات قانونی در خصوص برخورد با قاچاقچیان صورت گیرد.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ،


عناوین ویژه