زمان بارگزاری این صفحه: 12:53 PM UTC

بازديد وزير بهداشت از بيمارستان 132 تخت خوابي آستارا

استارا – صدای گیلان؛ بازديد وزير بهداشت و درمان از بيمارستان 132 تخت خوابي آستارا.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

دكتر سيد حسن قاضي زاده هاشمي در حاشيه سفر خود به بندر مرزي آستارا و بازديد از بيمارستان هاي شهيد بهشتي و در دست احداث شهرستان با اعلام خبر فوق خاطر نشان كرد: بيمارستان جديدالاحداث 132 تخت خوابي اين شهرستان تا 4 ماه آينده به پايان مي رسد.

وي با تأكيد بر اينكه پس از تحويل اين بيمارستان از وزارت راه و شهرسازي، در اسرع وقت عمليات تجهيز آن آغاز خواهدشد، اظهار داشت: براي فضاي جانبي و تجهيز اين بيمارستان مبلغ 200 ميليارد ريال اعتبار ديگر نياز است.

 

وزير بهداشت و درمان در بخش ديگر سخنان خود به بازديد خود از بيمارستان در دست احداث شهرستان هاي صومعه سرا، رضوانشهر و تالش در اين سفر سخن گفت و افزود: بر اساس برنامه بيمارستان هاي رضوانشهر پس از بيمارستان آستارا و سپس بيمارستان تالش به بهره برداري خواهد رسيد.

 

وي در پايان به پيش بيني هاي لازم جهت تجهيز بيمارستان آستارا و خريد يك دستگاه سي تي اسكن اشاره كرد و اظهار داشت: تا پايان امسال يا نيمه نخست سال 1395 بيمارستان شهرستان تالش مورد بهره برداري قرار گيرد و تجهيزات آنها خريداري مي شود.

 

بر اساس اين گزارش، وزير بهداشت و درمان در اين سفر از بخش هاي مختلف بيمارستان شهيد بهشتي بازديد كرد و نحوه ارائه خدمات به بيماران از نزديك بررسي كرد.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه