زمان بارگزاری این صفحه: 12:59 PM UTC

بازدید فرماندار فومن از مناطق برفگیر/ تصاویر

صدای گیلان – اسماعيل قربانزاده فرماندار شهرستان فومن صبح روز گذشته از مناطق برف گير قلعه رودخان ، فوشه و گشت رودخان بازديد کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان ، فرماندار شهرستان فومن به همراه خاوري مديرکل راه و شهرسازي استان گيلان از آخرين وضعيت مسير فومن به ماسوله نيز بازديد کردند.

فرماندار فومن

قربانزاده هم چنين به اتفاق رئيس مرکز بهداشت و درمان اين شهرستان از آخرين وضعيت ارائه خدمات در ماني و پزشکي در مراکز بهداشت و درمانگاه ها بازديد کردند.

فرماندار فومن در اولين ساعات صبح روز گذشته همچنین از 14 نانوايي سطح شهرستان نيز شخصأ بازديدکرد.

قربانزاده در حاشيه ابن بازديدها گفت:ارتفاع برف در ماسوله به 50 سانتي متر و در بعضي مناطق اين شهرستان نيز بارش برف به 15 سانتي‌متر ميرسد.

فرماندار فومن خاطرنشان کرد: تلاش نيروهاي راهداري براي باز نگه داشتن راه ها در محورهاي کوهستاني به ويژه ماسوله همچنان ادامه دارد .

فرماندار فومن

وي اظهار کرد: با تلاش نيروهاي راهداري اکنون تمام محورهاي اين شهرستان باز است و تردد در آنها جريان دارد.

وي با بيان اينکه تمام مديران در شهرستان‌ آماده باش هستند، خاطرنشان کرد:دستگاه‌هاي خدمات‌رسان، امدادي، هلال احمر، راهداري و… آماده ارائه خدمات در صورت بروز هرگونه مشکلي هستند.

فرماندار فومن

فرماندار فومن ضمن قدرداني از تلاش و همکاري مردم در روستاها گفت : خوشبختانه دهياران ما در کنار مردم اوضاع را تحت کنترل دارند و اوضاع مطلوب است.

قربان زاده در پايان همچنين از باز بودن مدارس و عادي بودن شرايط تردد و زندگي مردم در شهرستان با توجه به بارش برف خبر داد و افزود: ستاد بحران شهرستان در آمادگي کامل براي خدمت رساني بسر مي برد.

به گزارش صدای گیلان آنگونه که قبلا هم دست مریزاد به فرمانداران شهرستان شفت و آستارا گفتیم ، از این فعالیت های  خوب فرماندار فومن هم تشکر می کنیم ، هر چند شاید این بزرگواران چنین فعالیت هایی را در راستای مسولیت خود بدانند ولی واقعیت امر ان است که حضور مسولین و بخصوص فرمانداران در زمان مشکلات در بین مردم هم باعث دلگرمی شهروندان خواهد شد و هم با تاکیدات مسولین مشکلات زودتر بر طرف می شود.

فرماندار فومن

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه