زمان بارگزاری این صفحه: 11:01 PM UTC

بازدید هیأت رسانه ای وزارت صنعت از صنایع نساجی و پوشاک گیلان.

صدای گیلان – در چهارچوب برنامه سفر خبرنگاران منتخب به استانهای سراسر کشور که با هدف آشنایی با ظرفیتهای صنعتی مناطق مختلف توسط مرکز روابط عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت تدوین شده یک هیأت رسانه ای عصر روز پنجشنبه مورخ 13/09/93 به استان گیلان سفر نمودند.

به گزارش  صدای گیلان در جریان این برنامه که با هدف آشنایی با ظرفیتهای صنایع نساجی و پوشاک استان صورت گرفت از 5 واحد صنایع مذکور بازدید بعمل آمد.

در همین راستا، شرکتهای نوین بافان پرنگ تولید کننده انواع پوشاک در منطقه آزاد تجاری صنعتی انزلی، ریسندگی گیلان تولید کننده انواع نخ در شهرستان رشت، از جمله واحدهای مورد بازدید بودند.

طبق گزارش روابط عمومی سازمان صنعت و معدن گیلان ؛ همچنین شرکت ایران پوپلین در زمینه تولید انواع نخ و پارچه در رشت، شرکت بازیابان تولید کننده پارچه های رومبلی و سجاده و شرکت آبفران شمال در زمینه تولید و تکمیل فرش نیز از دیگر واحدهای تولیدی بودند که از آنها بازدید بعمل آمد.

گفتنی است ،  در بازدیدهای مذکور گلناز نصرالهی مدیرکل صنایع نساجی و پوشاک وزارت صنعت، معدن و تجارت، علی منتظری رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان و جمعی از مسؤولان حوزه صنعت استان نیز حضور داشتند.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ،


عناوین ویژه