زمان بارگزاری این صفحه: 7:23 AM UTC

بازدید وزیر بهداشت ازمرکزآموزشی درمانی قلب حشمت رشت

وزیر بهداشت در ادامه بازدید از مراکز درمانی رشت، از مرکزآموزشی درمانی قلب دکترحشمت رشت بازدید کرد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

وزیر بهداشت در ادامه بازدید از مراکز درمانی رشت، از مرکزآموزشی درمانی قلب دکترحشمت رشت بازدید کرد.

 

وزیر بهداشت و هیئت همراه ضمن بازدید از بخش اورژانس، درمانگاههای تخصصی و سایر بخشها با بیماران و همراهان به گفتگو پرداخت.

 

در این بازدید، پرستاران در دیدار با وزیر بهداشت اشک شوق ریختند و از تلاش و پیگیریهای دکتر هاشمی در جهت ارتقا حوزه بهداشت و درمان کشور تقدیر و تشکر کردند.

 

در پایان پرسنل کادر پرستاری با بیان انتظارات خود، خواستار ارتقا مرکز آموزشی درمانی حشمت شدند.

 

گفتنی است: عملیات احداث ساختمان این مرکز در سال 1348 و با زیربنای 7745 متربه پایان رسید. این بیمارستان بعد از انقلاب اسلامی در سال 1385 به سازمان منطقه ای بهداری و بهزیستی گیلان پیوست .

 

در تاریخ 1363 بیمارستان دکتر حشمت به بیمارستان قلب دکتر حشمت تغییر نام پیدا نمود که بنیانگذار آن استاد دکتر انوش برزیگر بوده است و در حال حاضر این بیمارستان با داشتن امکانات و تجهیزات مدرن از لحاظ ارائه خدمات سلامت به نحو مطلوب به بیماران این استان و استانهای همجوار (اردبیل ، زنجان ، قزوین ، مازندران ) را تحت پوشش قرار می دهد.

 

این مرکز دانشگاهی دارای 180 تخت مصوب و 140 تخت فعال و مجهز به بخشهای CCU – ICU-OH POST ANGIO ، اورژانس ، قلب کودکان ، جراحی قلب ، قلب زنان و قلب مردان می باشد. بخش های پاراکلینیکی شامل آزمایشگاه و بانک خون ، رادیولوژی و اکو کاردیو گرافی ، اکوکاردیو گرافی مری ، تست ورزش ، هولتر مونیتورینگ ریتم و فشار ، کاتتریسم آنژیو گرافی و آنژیوپلاستی و نصب پیس میکر قلب می باشد.

 

*بازدید سرزده وزیر بهداشت از تنها مرکز اعصاب و روان گیلان

وزیر بهداشت و مسئولین دانشگاه علوم پزشکی گیلان صبح امروز به صورت سرزده ازتنها مرکز اعصاب و روان استان گیلان بازدید به عمل آوردند .

 

در این بازدید وزیر بهداشت ضمن بازدید از بخشها و واحدهای مختلف این بیمارستان طی گفتگویی با مسئولین این مرکز آموزشی درمانی از مشکلات و مسائل مربوط به این مرکز جویا شد .

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ،


عناوین ویژه