زمان بارگزاری این صفحه: 3:52 PM UTC

بازدید پروفسور برزیگر از بیمارستان امام رضا (ع) شفت/ تصاویر

صدای گیلان – رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان و هیئت همراه ، دوم اسفند ماه از بیمارستان سی و دو تختخوابی بیمارستان امام رضا (ع) شفت بازدید کردند.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان و هیئت همراه ، دوم اسفند ماه از بیمارستان سی و دو تختخوابی بیمارستان امام رضا (ع) شفت بازدید کردند.

در ابتدای این بازدید پروفسور برزیگر و هیئت همراه با حضور در بخش اورژانس و درمانگاههای تخصصی این بیمارستان کبفبت خدمات ارائه شده را نیز جویا شدند.

سپس از بخشهای مختلف این بیمارستان از جمله ؛ CCU، زایمان،دیالیز ،داخلی ،جراحی مردان ،زنان و… نیز بازدید بعمل آمد.

برزیگر ضمن ابراز خرسندی از اقدامات صورت گرفته در خصوص تکمیل و تجهیز بیمارستان امام رضا (ع) شفت ،اظهار کرد:بهره برداری کامل از بیمارستان شفت از مطالبات مردم شریف این شهرستان می باشد که با توجه به مهیا بودن بیمارستان که شایسته این مردم عزیز است به زودی با حضور مسوولین بلند پایه وزارت بهداشت محقق می گردد.

گفتنی است؛ بیمارستان سی و دو تختخوابی امام رضا (ع) شفت که آغاز عملیات اجرائی آن از سال 1388 می باشد ،ارائه خدمات درمانی در بخش های اورژانس و درمانگاه های تخصصی آن از خرداد 1393 آغاز شده است و با پایان عملیات ساختمانی و تجهیز آماده بهره برداری می باشد.

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،یک نظر یا دیدگاه برای “بازدید پروفسور برزیگر از بیمارستان امام رضا (ع) شفت/ تصاویر”

  1. سام نوشته است:

    تا همين چند ماه پيش بهره بردارى از اين بيمارستان را فقط مى شد در خواب و رويا تصور كرد ولى امروز با تلاش مدبرانه و شور جوانى يك مدير كاربلد شاهد برآورده شدن آرزوى ديرين هزاران شهروند شفتى هستيم من به نوبه خود از كوشش و مجاهدت شبانه روزى دكتر محمودرضا برزيگر كمال تشكر را دارم واز خدواند منان آرزوى توفيق روزافزون را براى ايشان و پدر بزرگوارشان دارم
عناوین ویژه