زمان بارگزاری این صفحه: 4:32 PM UTC

بالغ بر 56هزار دانشجو از دانشگاه آزاد رشت فارغ‌التحصیل شده اند/ تصاویر

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت به تاسیس این واحد دانشگاهی در سال 1361 اشاره کرد و گفت: از آن زمان تاکنون در واحد رشت بالغ بر 56 هزار دانشجو در مقاطع و رشته‌های مختلف تحصیلی فارغ‌التحصیل شده‌اند.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

جشن فارغ التحصیلی 160 دانشجوی مقاطع مختلف دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت، با حضور رئیس، اعضای هیأت رئیسه و جمعی از دانشجویان فارغ التحصیل رشته های مختلف و خانواده های آنان در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت برگزار شد.

دکترعلیرضا امیرتیموری، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت و دبیر هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان گفت: این جشن پایان یک دوره و آغاز دوره دیگر و جدیدی از زندگی را بشارت می‌دهد.

وی با بیان اینکه این جشن با جشن‌های بهمن ماه مصادف شده، افزود: جشن امروز برای دانشجویان و خانواده‌های آنها خاطرات شیرینی را به یادگارخواهد گذاشت.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت به تاسیس این واحد دانشگاهی در سال 1361 اشاره کرد و گفت: از آن زمان تاکنون در واحد رشت بالغ بر 56 هزار دانشجو در مقاطع و رشته‌های مختلف تحصیلی فارغ‌التحصیل شده‌اند.

به گفته این مسئول، دانشجویان پس از فارغ‌التحصیلی مسیرهای مختلفی مانند ادامه تحصیل، ازدواج و تشکیل خانواده، اشتغال را انتخاب می‌کنند.

دبیر هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان، با بیان اینکه مهم این است که دانشجویان در هر کدام از این جهت‌گیری‌ها بتوانند در هر فضایی آماده خدمت به جامعه باشند، تصریح کرد: تحصیل و درس خواندن یکی از شیرین‌ترین اقدام‌ها است و دانشجویان باید بتوانند تمام تکنیک‌های درسی را فرا بگیرند.

DSC08477

تیموری با بیان اینکه دانشگاه مسئولیت تربیت افراد را دارد، ادامه داد: دولتمردان باید برای استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های این سرمایه‌های گرانبها، برنامه ریزی و تدبیر داشته باشند.

وی ایجاد اعتماد به‌نفس در افراد را از دیگر وظایف دانشگاه عنوان کرد و متذکر شد: افراد با اعتماد به‌نفس می‌توانند در تمام موقعیت‌ها موفق باشند.

دکترمحمدتقی یونسی رستمی، معاون دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت نیز در مراسم مذکور گزارشی از عملکرد این معاونت را ارائه کرد.

وی گفت : از سال 61 تا کنون بیش از 24 هزار نفر مرد و بیش از 32 هزار نفر زن از دانشگاه آزاد رشت در رشته‌های مختلف تحصیلی فارغ التحصیل شده‌اند.

یونسی اذعان کرد: دانشجویان به گونه‌ای باید تحصیل کرده و به دنبال علم ودانش باشند که دانش آنها را به جلو هدایت کرده و بر معرفت و علم آنها در جهان هستی بیفزاید.

IMG_9248

لازم به ذکر است، این مراسم به همت حوزه دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت برگزار شد که اهدای لوح تقدیر به 160 فارغ التحصیل ممتاز دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت، پخش کلیپ ، سرود و نمایش طنز از دیگر برنامه های این مراسم بود.

IMG_9228

IMG_9323

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه