زمان بارگزاری این صفحه: 10:08 AM UTC

باند نیم متری در بدن زن بیمار جا ماند!

ماجرا از این قرار بود که دو ماه پیش زن جوانی به نام «مریم بانو» در بابل پس از انجام معاینات پزشکی متوجه شد که باید تحت عمل جراحی قرار گیرد. پزشک معالج وی زمان عمل را تعیین کرد.

باند نیم متری در بدن زن بیمار جا ماند!

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

ماجرا از این قرار بود که دو ماه پیش زن جوانی به نام «مریم بانو» در بابل پس از انجام معاینات پزشکی متوجه شد که باید تحت عمل جراحی قرار گیرد. پزشک معالج وی زمان عمل را تعیین کرد.

 

به گزارش روزنامه شهروند، این زن روز موعود به بیمارستان رفت و تحت عمل جراحی قرار گرفت. قرار بود یک عمل ساده باشد و این زن پس از انجام عمل جراحی خیلی زود سلامتی‌اش را بدست آورد، اما این پایان ماجرا نبود، مریم وقتی که از بیمارستان مرخص شد احساس درد و بدحالی او را عذاب می‌داد. تا جاییکه دوباره به پزشکش مراجعه کرد و معاینات پزشکی از سر گرفته شد. مریم اما این‌بار از پزشکش خبری شنید که او را از زندگی ناامید کرد. پزشک معالج مریم به او گفت که در شکمش یک غده سرطانی وجود دارد و این درد‌ها و بدحالی هم به‌خاطر همین موضوع است.

 

مریم که خودش را باخته بود، به پزشک‌های دیگر مراجعه کرد و در نهایت در تهران پس از سونوگرافی، چیزی را شنید که باور نمی‌کرد. بدحالی و دردهای زیاد مریم نه به خاطر غده سرطانی بود و نه هیچ بیماری دیگر؛ یک باند استریل نیم متری عامل تمام این دردها بود. پزشک معالج مریم پس از عمل جراحی یک باند استریل نیم متری درون شکم وی جا گذاشته بود که اگر بیشتر از این در شکم وی می‌ماند، ممکن بود جانش را از دست بدهد. بعد از این راز دردهای این بیمار فاش شد، وی بلافاصله تحت عمل جراحی قرار گرفت و باند نیم متری از بدنش خارج شد.

 

زن جوان بعد از عمل جراحی ماجرای بیماری‌اش را اینگونه تعریف می‌کند: به علت بیماری تخمدان رحم مجبور به تخلیه رحم در یکی از بیمارستان‌های خصوصی بابل شدم و بعد از جراحی هر روز با درد شدیدی در ناحیه شکم مواجه بودم. هر روز که می‌گذشت حالم بد‌تر از روز قبل می‌شد. مریم بانو پوراسماعیل در ادامه صحبت‌هایش می‌گوید: به علت این دردها به پزشکی که من را عمل کرد مراجعه کردم و او بعد از انجام سونوگرافی گفت یک غده سرطانی بدخیم در ناحیه شکمم وجود دارد. بعد از شنیدن این خبر روحیه خودم را از دست دادم. هر روز که می‌گذشت رنگ صورتم به زردی و کبودی نزدیک‌تر می‌شد تا این‌که به پیشنهاد خانواده‌ام به بیمارستان‌ها و پزشکان دیگر هم مراجعه کردیم و آنها گفتند یک چیز حباب مانندی در شکم شما وجود دارد ولی غده سرطانی نیست.

 

فیروزجایی همسر این بیمار بابلی هم در این مورد می‌گوید: بعد از انجام این سونوگرافی‌ها مجددا نزد خانم دکتر «س.م» که همسرم را عمل کرد رفتیم و گفتم اگر اشتباهی سهوا از جانب شما اتفاق افتاده ما نادیده می‌گیریم و از شما خواهش می‌کنم جان همسرم را نجات دهید. ولی این خانم دکتر با قاطعیت گفت که از من کاری ساخته نیست و باید همسرت را نزد متخصص غدد ببرید چون یک تومور بدخیم دارد. بعد از مدتی وقتی حال همسرم خیلی بد شد او را به تهران بردیم و یک پزشک حاضر شد همسرم را پذیرش کند.

 

فیروزجایی ادامه داد: پزشکی که در تهران همسرم را معاینه کرد یک سونوگرافی سه بعدی گرفت و بعد از دیدن آن متوجه یک جسم مشکوک در شکم همسرم شد. دکتر گفت هرچه هست یک جسم است و غده سرطانی و یا چیز دیگری نیست. بعد از عمل جراحی یک باند استریل نیم متری از شکم همسرم خارج شد. بعد از شنیدن این موضوع درحال حاضر مراحل قانونی این تخلف پزشک به نام «س.م» در حال انجام است و من دیگر حاضر به بخشش وی نیستم. این باند حدود دو ماه در شکم همسرم بود و به علت بد بودن حالش، من و فرزندانم ۲ ماه در برزخ بودیم و همچنان هم حالت روحی طبیعی نداریم. برای همین از مسئولان مربوطه عاجزانه خواهشمندم به داد مردم در بیمارستان‌ها برسند تا مانند ماجرای همسر من دیگر تکرار نشود.

مطالب بیشتر؛

  • نوام چامسکی، اشغال ده ساله عراق را منشا پیدایش داعش دانست نوام چامسکی محقق و پژوهشگر سرشناس آمریکایی گفت که اشغال ده ساله خاک عراق از سوی نیروهای آمریکایی و انگلیسی منشا اصلی پیدایش گروه تروریستی داعش در این کشور بوده است.
  • انتصاب معاون جديد پشتيباني پارك علم و فناوري گيلان صدای گیلان - سيد محمد تكريمي نياراد طي حكمي از سوي رييس پارك علم و فناوري گيلان به عنوان معاون جديد پشتيباني پارك علم و فناوري گيلان منصوب شد.
  • خبر خوش برای جاماندگان از یارانه صدای گیلان - درحالی با ثبت نام مجدد از متقاضیان دریافت یارانه نقدی تعدادی موفق به ثبت نام نشده و دچار مشکل شدند که قانون بودجه سال آینده دولت را موظف کرده تا این افراد را به لیست یارانه بگیران اضافه […]
  • بحث سياسي ممنوع! گفت: مهندس جان آستارا کجاست؟ گفتم: گيلان. گفت: رشت؟ گفتم: گيلان. گفت: ايذه کجاست؟ گفتم: خوزستان. گفت: خرم‌آباد کجاست؟ گفتم: لُرستان. گفت: عباس‌آباد کجاست؟ گفتم: مازندران. گفت: اروميه کجاست؟ گفتم: آذربايجان غربي. گفت: جيرفت کجاست؟ گفتم: […]
  • غذاهایی که اگر ۲بار گرم شوند سرطان زا میشوند نتایج یک تحقیق پزشکی نشان می‌دهد هفت نوع مواد غذایی اگر مجدد گرم شود سمی، زیان آور و حتی سرطان‌زا می شود. هفت نوع مواد غذایی اگر دوبار گرم شود سرطان‌زا می شود.یک نظر یا دیدگاه برای “باند نیم متری در بدن زن بیمار جا ماند!”

  1. منصور نوشته است:

    تا زمانیکه بجای اسمهای واقعی حروفات مثلا م_س جایگزین بشه مردم حقشونه کلاه سرشون بره. این جور دکترا باید رسوا بشن. الان به هندوانه س _م نیست که چه بلایی سر بیمارش اومده.
عناوین ویژه