زمان بارگزاری این صفحه: 12:05 PM UTC

با ساخت و سازهای غیرقانونی بطور قاطع برخورد خواهد شد

احمد سیاوش پور با تاکید بر همت مسئولین بر حفظ حقوق بیت المال تصریح کرد؛ مطمئنا با ساخت و سازهای غیرقانونی بطور قاطع برخورد خواهد شد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

احمد سیاوش پور با بیان مطلب فوق در نشست شورای اداری دیلمان تاکید کرد: در دنیای امروز مراقبت و حفاظت از محیط زیست توسط خود مردم صورت می گیرد و دولت تشکل های مردمی را همراهی می کند ، لذاباید تلاش شود تا مردم را با وظایف خود در این زمینه آشنا کرد.

 

به گزارش روابط عمومی دادگستری کل استان گیلان نشست شورای اداری شهر دیلمان با حضور رئیس کل ، قائم مقام و معاونین دادگستری استان در شهردیلمان برگزار گردید. احمد سیاوش پور در نشست شورای اداری دیلمان تاکید کرد: افرادی که مسئولیتی بر عهده شان گذاشته می شود باید با مردم در ارتباط بوده و زبان گویای مردم باشند.

رئیس کل دادگستری استان با اشاره به اینکه بخش دار، شهردار, اعضای شورا و همه مسئولین دیلمان باید در خدمت رسانی به مردم تلاش کنند افزود: یکی از افتخارات جمهوری اسلامی ایران این است که بر خلاف نظام طاغوت مسئولین از متن جامعه هستند ، لذا مسئولین نیز باید از تمام توان خود برای یاری رساندن به مردم استفاده کنند.

 

وی در خصوص نگرانی هایی که در خصوص تعرض به منابع طبیعی و جنگل در منطقه صورت پذیرفته بود گفت: هیئتی متشکل از رئیس سازمان بازرسی و مدیران کل منابع طبیعی، راه و شهرسازی ، محیط زیست به محل اعزام شوند تا از نزدیک بررسی جامع و کاملی انجام داده و هم از جنبه حفظ حقوق بیت المال و هم از جهت بسترهای آمایش سرمایه گزاری، این مساله را کارشناسی نمایند.

رئیس شورای اداری استان با تاکید بر همت مسئولین بر حفظ حقوق بیت المال تصریح کرد: مطمئنا با ساخت و سازهای غیرقانونی بطور قاطع برخورد خواهد شد.

 

احمد سیاوش پور محیط زیست و فضای سرسبز دیلمان را بی نظیر دانست و خاطر نشان کرد: خداوند به لحاظ شایستگی های مردم، چنین نعمتی را بر آنان ارزانی داشته است.

 

این مقام قضایی خطاب به مسئولین گفت: باید قدر نعمتهای خدادادی را بدانید و به عنوان نمایندگان مردم فرهنگ سازی های لازم را در سطح جامعه انجام دهید تا امکان بهره مندی بیش از پیش فراهم گردد. رئیس کل دادگستری استان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در صیانت از منابع طبیعی تاکید کرد: در دنیای امروز مراقبت از و حفاظت از محیط زیست توسط خود مردم صورت می گیرد و دولت تشکل های مردمی را همراهی می کند ، لذاباید تلاش شود تا مردم را با وظایف خود در این زمینه آشنا کرد.

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه