زمان بارگزاری این صفحه: 10:42 PM UTC

با هشدار هواشناسی، هلال احمر گیلان به آماده باش کامل درآمد

صدای گیلان – در پی اعلام هشدار هواشناسی مبنی بر وقوع احتمالی برف و کولاک در مناطق شمالی کشور و تاکید استاندار ، هلال احمر استان گیلان به حالت آماده باش کامل درآمد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان ، در پی اعلام هشدار هواشناسی مبنی بر وقوع احتمالی برف و کولاک در مناطق شمالی کشور و تاکید استاندار بر آمادگی بیشتر سازمانهای امدادی و کمک رسان، به دستور دکتر علیرضا خصوصی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان گیلان این سازمان به حالت آماده باش کامل درآمد.

هلال احمر گیلان

خصوصی در جلسه مدیریت بحران استانداری گیلان که صبح امروز برگزار شد اعلام داشت : این جمعیت در 22 پایگاه امدادی جاده ای و بین شهری و 16 پایگاه شهری در قالب حمایت های زیستی و امداد و نجات آماده ارائه خدمات به هر گونه حوادث احتمالی خواهد بود.

سیاوش غلامی معاون امداد و نجات استان نیز با اعلام اینکه 800 نیروی اماده شامل امدادگران ، نجاتگران و پرسنل جمعیت هلال احمر به صورت آماده باش کامل در امدند افزود : در 16 انبار امدادی امکانات زیستی مصوب مورد نیاز تدارک دیده شده که در صورت نیاز آماده توزیع هستند .

این مسول افزود؛ هموطنان عزیز می توانند در صورت نیاز و درگیری در برف و کولاک با شماره های 112 مرکز کنترل عملیات امداد و نجات تماس و از خدمات این جمعیت بهره مند گردند.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ،


عناوین ویژه