زمان بارگزاری این صفحه: 9:05 AM UTC

«بدیعی فر» رییس شورای شهر بندرانزلی شد

در جلسه انتخابات اعضای هیات رییسه ی جدید شورای شهر بندرانزلی؛ محمدرضا بدیعی فر و علی سفیدروح را با هفت رای به ترتیب بعنوان رییس و نایب رییس شورا انتخاب کردند .

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

انتخابات اعضای هیات رییسه ی جدید شورای اسلامی شهر بندرانزلی برگزار شد.

 

در این جلسه که با حضور کلیه ی اعضاء و دو نفر از نمایندگان فرمانداری این شهرستان برگزار شد٬ اعضای هیات رییسه ی جدید بدون تغییر در ترکیب قبلی آن تعیین شدند

 

در این جلسه پس از رای گیری مخفی ٬ اعضاء با اکثریت نسبی محمدرضا بدیعی فر و علی سفیدروح را با هفت رای به ترتیب بعنوان رییس و نایب رییس شورا انتخاب کردند .

 

همچنین سعید آفتابی حسین ٬ فخرالسادات خاکپور ٬ داریوش جلالوندی و سید ابراهیم مرتضوی هرکدام با هفت رای بعنوان منشی اول ٬ منشی دوم ٬ سخنگو و خزانه دار شورا تعیین شدند .

 

این جلسه در راستای اجرای ماده ی ۱۶ اصلاحی قانون تشکیلات ٬ وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران و به استناد نامه ی شورای اسلامی استان گیلان برگزار شد .

 

گفتنی است مه سیما نصیری ٬ بهمن زنجانخواه ٬ شعبان جعفری ٬ امیر احمدی فر و بهمن زنجانخواه به ترتیب کاندیداهای رییس ٬ نائب رییس ٬ منشی اول ٬ سخنگو و خزانه دار شورا بودند که هرکدام چهار رای اخذ کردند .

 

در پایان جلسه نیز بهمن زنجانخواه از اعضای شورای اسلامی شهر انزلی با تاکید بر اجماع نظر اعضاء درخصوص اجرای پروژه های شهری که اغلب موارد به اتفاق آراء به تصویب می رسند ٬ ابراز امیدواری کرد : در جهت توسعه و ارتقای شهر انزلی و رشد حقوق شهروندی قدم های موثرتری برداشته شود .

 

لازم به ذکر است شورای اسلامی شهر بندرانزلی ۱۱ عضو دارد.

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه