زمان بارگزاری این صفحه: 3:48 AM UTC

برترین تکواندوکاران نونهال گیلان انتخاب شدند

رشت – صدای گیلان؛ رقابت های تکواندو قهرمانی نونهالان استان گیلان ، شنبه شب با معرفی نفرات برتر در رشت پایان یافت .

برترین تکواندوکاران نونهال گیلان انتخاب شدند

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

رقابت های تکواندو قهرمانی نونهالان استان گیلان ، شنبه شب با معرفی نفرات برتر در رشت پایان یافت .

 

در این دوره از رقابت ها ، زبده ترین تکواندوکاران رده سنی نونهالان از شهرها و بخش های مختلف استان گیلان در خانه تکواندو گیلان در رشت با هم به رقابت پرداختند .

 

در پایان این مسابقات ، در وزن اول امیرحسین احمدی از عقاب المپیک رشت ، در وزن دوم امیرمحمد صفری از کولاک رشت ، در وزن سوم احمدرضا دهقان از کولاک رشت ، در وزن چهارم فرزام تنهایی از مشعل رشت و در وزن پنجم سیدمهراب عبداله زاده از مهرورزان رشت با غلبه برابر رقبای خود عنوان قهرمانی و مدال طلا را کسب کردند .

 

همچنین در پایان رقابت های وزن ششم هومن خیری از بندرانزلی ، در وزن هفتم سیدجواد میرفرحود از مهرورزان رشت ، در وزن هشتم توحید وجدانی از مارلیک رشت ، در وزن نهم پویا خسروزاده از بندرانزلی و در وزن دهم مهدی قاسمی از ولیعصر رشت عناوین نخست و مدال طلا را کسب کردند .

 

در پایان از سوی مسوولان برگزاری این رقابت ها ، حسین مبرهن مژدهی به عنوان برترین داور ، سجاد میرزایی به عنوان برترین مربی ، امیرمحمد صفری به عنوان فنی ترین بازیکن و پویا نژادشعبانی پور به عنوان بازیکن اخلاق انتخاب شدند .

 

همچنین در پایان این مسابقات ، به نفرات برتر اوزان مختلف ، لوح و مدال قهرمانی اهداء شد ./ منبع؛ ایرنا

مطالب بیشتر؛

  • ۲ قاچاقچی با ۵۰ کیلو حشیش در «بندرانزلی» بازداشت شدند پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛ ۵۰ کیلوگرم حشیش از مخفیگاه متهم در شهرستان انزلی استان گیلان کشف شد.   فرمانده انتظامی استان گیلان در مصاحبه با پایگاه خبری پلیس در تشریح جزئیات این خبر گفت: ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بندرانزلی در […]
  • صدور 493 مجوز اقتصادی در منطقه ازاد انزلی صدای گیلان - در ۸ ماهه سال جاري تعداد مجوزهاي فعاليت اقتصادي صادره از سوي معاونت اقتصادي و سرمايه گذاري سازمان منطقه ازاد انزلی ، نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۹۵ درصد رشد داشته […]
  • صادرات محصولات صنایع دستی استان گیلان. صدای گیلان - سرپرست معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان گفت صادرات محصولات صنایع دستی گیلان از برنامه های این اداره کل می باشد.
  • ۱۰ میلیون ایرانی تحت پوشش بیمه سلامت پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛ وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی  در نشست شورای اداری گیلان گفت: ۱۰ میلیون ایرانی تحت پوشش بیمه سلامت قرار گرفته اند.   به گزارش خبرگزاری صداوسیما علی ربیعی در این نشست افزایش سطح رفاه عمومی میان اقشار مختلف را یکی از سیاستهای […]
  • بازدید وزیر بهداشت از بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) فومن صدای گیلان - وزیر بهداشت و هیأت همراه با حضور در شهرستان فومن، از بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) بازدید کردند.

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،






عناوین ویژه