زمان بارگزاری این صفحه: 10:14 PM UTC

بررسی اعتصاب «ایران برک» در شورای تامین رشت بدون حضور کارگران

هر چند معترضین تا این لحظه از تصمیم شورای تامین بی‌اطلاع‌اند اما به کارگران وعده داده شده است حوالی ظهر امروز (۲۳ خرداد) کارگران را از جزئیات جلسه روز پنجشنبه با خبر کنند.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

کارگران کارخانه ایران برک که در بیست و شش روز گذشته به نشانه اعتراض دست از کار کشیده بودند، می‌گویند در جلسه روز پنجشنبه (۲۱ خرداد) شورای تامین شهرستان رشت که به منظور رسیدگی به دلایل اعتراضات کارگران این واحد برگزار شده بود، نماینده‌ای از سوی کارگران دعوت نشده است.

 

به گزارش ایلنا، پیش از این قرار بود جلسه روز پنجشنبه شورای تامین فرمانداری شهرستان رشت با موضوع رسیدگی به دلایل پدیدآمدن این اعتراض صنفی تشکیل شود و نمایندگانی از جانب کارگران و کارفرما در حضور مقامات این شهرستان به طرح مشکلات کارخانه ایران برک بپردازند.

 

کارگران به ایلنا گفته‌اند صبح روز گذشته ماموران پلیس امنیت به این کارخانه آمده‌اند و از خروج ۵ نماینده‌ای که قرار بود از جانب کارگران در شورای تامین حضور یابند جلوگیری کردند.

 

هر چند معترضین تا این لحظه از تصمیم شورای تامین بی‌اطلاع‌اند اما به کارگران وعده داده شده است حوالی ظهر امروز (۲۳ خرداد) کارگران را از جزئیات جلسه روز پنجشنبه با خبر کنند.

 

همچنین کارگران گزارش کرده‌اند تمام پارچه نوشتههایی که از اولین روز اعتصاب بر سر در ورودی کارخانه نصب شده بود، روز پنجشنبه به دستور دادگستری شهرستان رشت جمع آوری شده است.

مطالب بیشتر؛

  • رشت جزء 5شهر اول در بیشترین نرخ رشد قیمت مسکن به لحاظ بيشترين نرخ رشد قيمت مسکن در 9 ماه اول امسال، شهركرد، بندرعباس، مشهد، رشت و اهواز به ترتيب، 5 شهر اول در شاخص بيشترين رشد قيمت معرفي شده‌اند
  • جاسوسی از القاعده/ داستان زندگی محرمانه یک‌جاسوس/تصاویر أيمن دین یکی از اعضای اصلیِ سازمان القاعده است. سال 1998، وی در تغییر موضعی اساسی جاسوس سازمان امنیت و اطلاعات انگلستان یعنی MI5 و MI6 شد.
  • رییس‌جمهور: از رکود عبور کرده‌ایم رییس‌جمهور اعلام کرد که محاسبات سه ماهه اول سال 93 به ما اعلام می‌کند که دولت از رکود عبور کرده است. امام هشتم از شعار افراطیون و تندروان نترسید به ایسنا، حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی در جمع اقشار مختلف مردم مشهد در صحن جامع رضوی ضمن سلام و درود بر روان پاک هشتمین پیشوای […]
  • ظرف شستن آقای وزیر +عکس صدای گیلان - وزیر بهداشت دولت یازدهم که به حق می‌توان گفت یکی از بهترین وزرای کابینه حجت‌الاسلام روحانی است خدمات چشمگیری در مدت خدمتش در این وزارتخانه ارائه کرده […]
  • اکثریت اعضای خبرگان به ریاست ایت الله هاشمی تمایل دارند. صدای گیلان - حجت‌الاسلام سید احمد هاشمی‌نژاد گفت: امروز من بهتر از آیت الله هاشمی فردی را برای اداره جلسات مجلس خبرگان نمی‌بینم و اکثریت اعضای خبرگان نیز به ریاست آیت الله هاشمی در مجلس خبرگان تمایل […]

کلیدواژه ها: ،


عناوین ویژه