زمان بارگزاری این صفحه: 3:32 PM UTC

برگزاری جشن بزرگ کودک و خانواده در آستارا

استارا – صدای گیلان؛ جشن بزرگ کودک و خانواده در سالن انقلاب شهرستان مرزی بندر آستارا برگزار شد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

جشن بزرگ کودک و خانواده روز سه شنبه در میان استقبال حدود دو هزار نفری شهروندان فرهنگ دوست آستارایی برگزار شد.

حضور بسیاری از کودکان در کنار والدین شور و حرارت خاصی را به جشن کودک و خانواده آستارا بخشیده بود.

 

در ساعات آغازین جشن، هیاهوی کودکان با دیدن چهره آشنای برنامه های کودک تلویزیون نوید بخش لحظات شاد و مفرح برای کودکان شد.

 

ملیکا زارعی یا همان خاله شادونه با هنرمندی خود بخش های مختلف این برنامه را در میان استقبال چشمگیر کودکان اجرا کرد.

 

اجرای زنده سرود و ترانه خوانی با همراهی کودکان و تشویق های کودکان و والدین آستارایی زیبایی این جشن را دو چندان کرده بود.

 

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستارا در حاشیه این آیین به خبرنگار ایرنا گفت: اجرای جشن های کودک به تقویت روحیه نشاط و شادابی دانش آموزان کمک شایانی می کند.

ابوطالب جوان با اشاره به اینکه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستارا برنامه های فرهنگی نظیر جنگ های شادی و اجرای کنسرت با دعوت از خوانندگان مطرح را در فصل های بهار و تابستان تدارک دیده، افزود: انتظار می رود تمامی متولیان دخیل در امر فرهنگ، یاری گر آیین های هنری در شهرستان باشند تا بتوانیم قدم های موثری را در جهت اعتلای فرهنگ و ارتقای روحیه نشاط جمعی برداریم.

 

وی با بیان اینکه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستارا از آمادگی لازم برای همکاری با موسسات فرهنگی و هنری به منظور اجرای آیین های مختلف برخوردار است ، اضافه کرد: جشن بزرگ کودک و خانواده با همکاری موسسه میلاد تهران و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستارا و به تهیه کنندگی علی شهامت در شهرستان آستارا برگزار شد.

 

شهرستان آستارا در 200 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است./منبغ ؛ ایرنا

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ،


عناوین ویژه