زمان بارگزاری این صفحه: 9:06 PM UTC

برگزاری جنگ شادی زمستانه لاهیجان با حضور بهنوش بختیاری

صدای گیلان – جنگ شادی زمستانه لاهیجان با حضور بهنوش بختیاری 11 دی ماه جاری در این شهر برگزار می‌شود.

بهنوش بختیاری

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان به نقل از فارس ، جنگ شادی زمستانه با حضور افتخاری بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون 11 دی‌ماه جاری در سالن البرز این شهر در دو سانس 18 و 20 برگزار می‌شود.

موسسه فرهنگی و هنری «پویندگان تدبیر و امید» و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان برگزارکننده جنگ شادی زمستانه هستند.

این جنگ با حضور دیگر هنرمندان گیلان از جمله علیرضا تاج شهرستانی و جابر وثوق، با شعبده‌بازی، مسابقه و قرعه‌کشی، اجرای موسیقی محلی و فولکلور و… برگزار می‌شود.

مطالب بیشتر؛

  • کار انسان دوستانه بهنوش بختیاری درلاهیجان/ تصاویر بهنوش بختیاری به کودکان بی سرپرست موسسه خیریه سرای نصیر لاهیجان، ۲۰ میلیون ریال کمک مالی کرد.
  • ویروسی به‌نام داعش صدای گیلان: مدت زیادی است که جنایت های هولناک داعشی ها در عراق و سوریه سوژه روز جهانیان است.وهر روز اخبار و اتفاقات زیادی حول این موضوع منتشر میشود و البته پیداست که تاکنون به شکل جدی خاستگاه و اهداف این گروه افراطی مورد نقد و نظر قرار نگرفته است.ولی همگان بر بربریت و خطرناک بودن داعش […]
  • دست رد پليس آستارا بر رشوه شش ميليوني صدای گیلان - ماموران انتظامي شهرستان آستارا استان گيلان دست رد بر رشوه شش ميليون ريالي مصرف كننده مواد مخدر زدند.
  • اعضای کمیسیون‌های شورای شهر رشت معرفی شدند در کمیسیون فرهنگی‌ اجتماعی شورای شهر رشت، محمود باقری‌خطیبانی با 13 رای، پیشگر با 11 رای، جمشیدی‌چناری با 13 رای، رفیعی با 12 رای، شیرزاد با 14 رای، نیکومنش با 15 رای و فرهاد شوقی با 15 رای معرفی […]
  • بازگشت ۴۷ هکتار از زمین های منطقه «حیران» به اراضی مزروعی نعیمی رز، نماینده مردم آستارا در مجلس با اشاره به پیگیری جدی موضوع زمین خواری در گردنه حیران، از بازگشت ۴۷ هکتار از زمین های منطقه به اراضی مزروعی خبر داد.

کلیدواژه ها: ، ، ،


عناوین ویژه