زمان بارگزاری این صفحه: 3:43 AM UTC

برگزاری دوازدهمین کنفرانس بین المللی انجمن رمز ایران در دانشگاه گیلان/ تصاویر

دوازدهمین کنفرانس بین المللی انجمن رمز ایران صبح امروز با حضور دکتر محمدرضا عارف رئیس انجمن رمز ایران در تالار حکمت دانشگاه گیلان برگزار شد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

دوازدهمین کنفرانس بین المللی انجمن رمز ایران صبح امروز (۱۸ شهریور ۱۳۹۴) با حضور دکتر محمدرضا عارف رئیس انجمن رمز ایران در تالار حکمت دانشگاه گیلان برگزار شد.

 

به گزارش صدای گیلان، در ابتدای این مراسم رئیس دانشگاه گیلان برگزاری این کنفرانس را فرصتی دانست که متخصصان این حوزه می توانند در آن به مرور دستاوردهای جدید بپردازند و برای چالش ها چاره ای بیاندیشند.

 

دکتر احمد رضی به برکات اینگونه همایش ها برای استان اشاره کرد و گفت:با توجه به قرار گرفتن استان گیلان در میان قطب های IT کشور در پیش نویس برنامه ششم توسعه، نیاز به توسعه شبکه و تربیت نیروی متخصص و ماهر در این زمینه بیش از پیش احساس می شود و این کنفرانس می تواند گامی اساسی به این سمت باشد.

 

وی توسعه رشته های مرتبط با IT ، توسعه مراکز رشد دانشگاهی، حمایت از شرکت های دانش بنیان و راه اندازی آزمایشگاههای تخصصی در این حوزه را از اولویت های برنامه راهبردی دانشگاه دانست.

 

در ادامه دکتر محمد رضا عارف رئیس انجمن رمز ایران با ابراز خرسندی از حضور در دانشگاه گیلان و تشکر از زحمات دانشگاه برای برگزاری کنفرانس رمز، نگاه کیفی به مقالات را از اولویت های اصلی این کنفرانس دانست و از دست اندرکاران اجرایی این همایش تقدیر کرد.

 

همچنین دکتر رضا ابراهیمی آتانی دبیر دوازدهمین کنفرانس انجمن رمز ایران با ارائه توضیحاتی در خصوص روند برگزاری همایش از ارسال ۶۷ مقاله به زبان انگلیسی و ۶۲ مقاله به زبان فارسی به دبیرخانه همایش خبر داد که از این تعداد شانزده مقاله به صورت شفاهی و سی مقاله به صورت پوستر ارائه خواهد شد.

 

مراسم افتتاحیه با سخنرانی کلیدی مراسم، دکتر عباس قائمی بافقی عضو هیأت علمی گروه مهندسی کامپیوتر دانشگاه فردوسی مشهد به پایان رسید.

 

 

شایان ذکر است که این کنفرانس عصر امروز و فردا (پنجشنبه ۱۹ شهریور) نیز ادامه خواهد داشت.

 

مشاهده تصاویر در لینک زیر؛ 

حضور دکتر عارف در دانشگاه گیلان/ تصاویر

 

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه