زمان بارگزاری این صفحه: 1:05 AM UTC

برگزاری نمایشگاه تخصصی تأسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی در رشت

صدای گیلان – چهارمین نمایشگاه تخصصی تأسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی، از 16 تا 19 دی ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان گیلان واقع در آزادراه رشت – تهران دایر می باشد و از ساعات 15 الی 21 پذیرای شهروندان و بازدیدکنندگان می باشد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان ، چهارمین نمایشگاه تخصصی تأسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی با حضور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان در رشت آغاز به کار کرد.

چهارمین نمایشگاه تخصصی تأسیسات  و سیستم های سرمایشی و گرمایشی در رشت آغاز به کار کرد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان در حاشیه افتتاح چهارمین نمایشگاه تخصصی تأسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی در رشت گفت: در این نمایشگاه با فضای 1200 مترمربع، 35 غرفه اعم از تولیدکنندگان داخلی و تجار صنایع تخصصی تأسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی از سراسر کشور حضور دارند.

علی منتظری با اشاره به حضور تولیدکنندگان بزرگ داخلی و تجار تجهیزات تخصصی تأسیسات و سیستم های گرمایشی در چهارمین نمایشگاه تخصصی تأسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی گیلان گفت: با توجه به تنوع محصولات و پیشرفته ترین دستاوردهای صنعتی در این نمایشگاه، شرایط بسیار مناسبی برای نهادهای دولتی و خصوصی تخصصی مانند سازمان نظام مهندسی، انبوه سازان، راه و شهرسازی، آب و فاضلاب، بیمارستان ها و … فراهم است تا ضمن آشنایی از آخرین دستاوردهای کشور و دنیا و انتخاب محصولات مورد نیاز خود با قیمت های مناسب نمایشگاهی، از تکنولوژی های نوین بهره مند شوند.

وی با اشاره به ایجاد زمینه های لازم در برگزاری نمایشگاه های تخصصی در گیلان از تدوین برنامه نمایشگاهی برای سال آینده خبر داد و افزود: در تقویم برنامه نمایشگاهی با درنظر گرفتن حضور تمامی حوزه های تخصصی صنعت ، معدن و تجارت، از تولیدکنندگان و متخصصین حوزه های مختلف تولیدی و صنعتی کشور برای حضور در این نمایشگاه ها دعوت می شود.

منتظری خاطر نشان کرد: این نمایشگاه ها ضمن ایجاد زمینه های تجارت و رقابت سالم بین تولیدکنندگان، سبب شناخت بهتر و گسترده تر شهروندان از توانمندی ها و آخرین دستاوردهای تولیدی ، صنعتی و معدنی استان و کشور می شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان همچنین از برگزاری جشنواره و نمایشگاه تولیدات و توانمندی های صنعتی، معدنی و تجاری استان گیلان همزمان با بزرگداشت دهه فجر خبر داد و افزود: تمامی دستاوردهای صنعت، معدن و تجارت استان در این نمایشگاه در معرض دید عموم شهروندان گیلانی قرار می گیرد.

گفتنی است چهارمین نمایشگاه تخصصی تأسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی، از 16 تا 19 دی ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان گیلان واقع در آزادراه رشت – تهران دایر می باشد و از ساعات 15 الی 21 پذیرای شهروندان و بازدیدکنندگان می باشد.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه