زمان بارگزاری این صفحه: 7:19 PM UTC

برگزاری نمایشگاه سوکاروچ در رشت

صدای گیلان – نمایشگاه آثار هنر ابداعی سوکاروچ (سوخته کاری روی چوب) استاد عباس کنعانی در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء رشت گشایش یافت .

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

در این نمایشگاه تعداد 21 تابلو سوخته کاری شده روی چوب در ابعاد 40 در 60 و 80 در 90 به همت عباس کنعانی در معرض دید علاقه مندان قرار گرفت .

2933500_890 (1)

در سبک سوخته کاری روی چوب ، هنرمند بدون استفاده از رنگ و فقط با سوزاندن سطح چوب آثار هنری را خلق می کند و با استفاده از گرمای هویه و به کمک قلم های فلزی، تصاویر زیبا و بدیعی را می آفریند .

این نمایشگاه تا 16 بهمن ماه در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء رشت دائر است و علاقه مندان برای بازدید از این نمایشگاه می توانند صبح ها از ساعت 9 الی 13 و عصرها از ساعت 16 الی 19 مراجعه کنند .

عباس کنعانی متولد 1348 کتم جان از توابع ضیابر صومعه سرا است.

وی مدرک لیسانس مدیریت دولتی و کارشناس مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان دارد .

سابقه برگزاری نمایشگاه های گوناگونی را در کشورها و شهرهای مختلف در کارنامه خود دارد که از آن جمله می‌توان به برگزاری نمایشگاه در اولین هفته فرهنگی ایران در شهر مینسک کشور بلاروس (1383) ، برگزاری نمایشگاه در هفته فرهنگی ایران در کشور امارات متحده عربی (1384) ، هفته فرهنگی ایران در کشور پاکستان شهر اسلام آباد (1390) ، برگزاری 20 نمایشگاه داخلی اشاره کرد .

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه