زمان بارگزاری این صفحه: 3:34 PM UTC

بسیج لشگر مخلص خدا بود، باندی نشود!

آیت الله هاشمی رفسنجانی ضمن بیان اینکه “بسیج در دفاع مقدس، لشکر مخلص خدا بود” تاکید کرد: هزینه کردن چنین اعتباری برای اهداف باندی، گناهی غیر قابل عفو است.

به گزارش صدای گیلان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی آیت الله هاشمی رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح امروز(جمعه) در دیدار خانواده، بستگان و دوستان مرحوم آیت‌الله نصیری، از علمای استان سمنان، با یادآوری خاطراتی از ایشان در سال‌های قبل و بعد از پیروزی انقلاب، گفت:مرحوم آیت‌الله نصیری نمونه کم نظیری از علمای عارف و روشنفکر تاریخ انقلاب بود که خلوص، یکرنگی و صداقت ایشان باعث افزایش اعتبار روحانیت بین مردم شد.

ایشان در ادامه سخنان خود با اشاره به نقش ایشان در استان سمنان، گفت: از خطه سمنان که مردمی نجیب، مؤمن و قانع و شخصیت‌های بزرگواری چون آیت‌‌الله نصیری دارد، انتظار می‌رود که همچنان، انسان‌های شایسته‌ای را به تاریخ ایران معرفی نماید.

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در بخش بعدی سخنان خویش با یادآوری هفته بسیج، هوشیاری امام راحل برای تأسیس بسیج در اوایل انقلاب و قبل از آغاز جنگ را تحسین کرد و گفت: بسیج لشکر مخلص خدا بود که در دفاع مقدس با فداکاری‌ها و جانثاری‌هایش، صداقت را در فرهنگ ایرانیان نهادینه کرد.

ایشان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای بسیجی، گفت: مردان بی‌ادعایی که از میدان جنگ و بربال فرشتگان به بزم انبیا و اولیا رفتند و حق این خیل عظیم انسان‌های ایثارگر این است که همیشه در خدمت به انقلاب و جامعه شهیدپرور ایران اسلامی باشند و جریان‌های سیاسی کشور باید توجه داشته باشند که هزینه کردن اعتبار چنین انسان‌های که سرمایه‌ ملی هستند، در خدمت اهداف باندی، گناهی غیر قابل عفو است.

هاشمی

در آغاز این دیدار آقای محمدرضا نصیری و حجت‌الاسلام حاج مرتضی مداح، پسر ارشد و خواهرزاده آیت‌الله نصیری، با تشکر از پیام تسلی بخش آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، از سجایای اخلاقی، دینی ایشان و پایبندی‌شان به انقلاب اسلامی و علاقه و ارادت به رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفتند.

مطالب بیشتر؛

  • مذاکرات هسته ای نزدیک به نتیجه است در مهمترین پروژه دولت که تیم مذاکره کننده است و مورد حمایت مقام معظم رهبری قرار دارند، اما دلواپسان داخلی در مقابل آنها با نتانیاهو هم‌نوا شده‌اند.
  • اصل انحراف، خود احمدی نژاد است!/ امروز روز گلایه از روحانی نیست، روز همراهی با اوست به آقایان گفتم که چرا تمام کارهای دولت احمدی نژاد را تایید می‌کنید؟. فردا جواب مردم و خدا را چه می دهید؟.بعد هم به آقایی که نایبم در خبرگان بود، گفتم: حالا که رسوا شده، می گویی فلانی باعث انحرافش شده. اصل انحراف خود […]
  • مجمع عالی بسیج گیلان برگزار می‌شود صدای گیلان - رئیس مجمع عالی بسیج گیلان از برگزاری ششمین مجمع عالی بسیج با محورهای اقتصاد و فرهنگ 13 بهمن ماه جاری در این استان خبر داد.
  • پیام هاشمی به کنگره حزب مردمسالاری صدای گیلان - آیت الله هاشمی رفسنجانی در پیامی به کنگره حزب مردمسالاری، تاکید کرد: احزاب موجود با همه محدودیت‌هایی که دارند، نمی‌گذارند تک‌صدایی، مردم و جامعه را ناامید و مأیوس […]
  • 10 فحش برتر سیاسیون! ده مورد از فحش و ناسزاگویی چهره های مطرح سیاسی کشور بازنشر داده می شود به این امید که سیاسیون کشور ملاحظه و مراقبه بیشتری در کلام و گفتارشان به خرج دهند و عرصه سیاسی کشور از این امر مذموم و ناپسند مبرا […]

کلیدواژه ها: ، ،


عناوین ویژه