زمان بارگزاری این صفحه: 5:38 PM UTC

بهره برداری از ۳پروژه بزرگ زیرساختی در بندرگاه انزلی/ تصاویر

با حضور وزیر راه و شهرسازی ، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی ، استاندار و جمعی از مسوولان استان گیلان سه پروژه موج شکن ها، اسکله و پایانه مسافری بندر انزلی در بندرانزلی به بهره برداری رسید.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

همزمان با هفته دولت و با حضور وزیر راه و شهرسازی ، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی ، استاندار و جمعی از مسوولان استان گیلان سه پروژه موج شکن ها، اسکله و پایانه مسافری بندر انزلی در بندرانزلی به بهره برداری رسید.

 

مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان عصر شنبه در این آیین در مورد پروژه ساخت موج شکن ها و دایک های بندر انزلی گفت : طول دایک شرقی یک هزار و ۳۰۰ متر، موج شکن شرقی یک هزار و ۳۴۴ متر، سطح استحصال زمین در محدوده شرقی و غربی ۲۴ هکتار ، طول دایک غربی ۳۱۴ متر ، موج شکن غربی یک هزار و ۶۹۰ متر و مقدار افزوده شده به حوضچه بندرانزلی ۸۰ هکتار است .

 

سید علی نعیمی اظهار کرد : اسکله مسافری به طول ۱۰۴ متر ، عرض ۳۰ متر و پایانه مسافری دریایی انزلی ، طبقه همکف ۶۵۹ متر مربع ، طبقه اول ۴۱۱ متر مربع و سالن انتظار ۶۸۰ متر مربع است .

 

وی هزینه کل پروژه های احداث شده که به مناسبت هفته دولت در بندرگاه انزلی به بهره برداری رسید را یک هزار و ۲۲۱ میلیارد ریال عنوان کرد .

 

بندرگاه انزلی دارای ۱۰ پست اسکله باری ، یک اسکله خدماتی و یک اسکله مسافری با ظرفیت تخلیه و بارگیری هشت میلیون تن کالا در سال است./ایرنا / پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان

 

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه