زمان بارگزاری این صفحه: 3:39 PM UTC

بهره برداری از ۳پروژه بزرگ زیرساختی در بندرگاه انزلی/ تصاویر

با حضور وزیر راه و شهرسازی ، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی ، استاندار و جمعی از مسوولان استان گیلان سه پروژه موج شکن ها، اسکله و پایانه مسافری بندر انزلی در بندرانزلی به بهره برداری رسید.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

همزمان با هفته دولت و با حضور وزیر راه و شهرسازی ، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی ، استاندار و جمعی از مسوولان استان گیلان سه پروژه موج شکن ها، اسکله و پایانه مسافری بندر انزلی در بندرانزلی به بهره برداری رسید.

 

مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان عصر شنبه در این آیین در مورد پروژه ساخت موج شکن ها و دایک های بندر انزلی گفت : طول دایک شرقی یک هزار و ۳۰۰ متر، موج شکن شرقی یک هزار و ۳۴۴ متر، سطح استحصال زمین در محدوده شرقی و غربی ۲۴ هکتار ، طول دایک غربی ۳۱۴ متر ، موج شکن غربی یک هزار و ۶۹۰ متر و مقدار افزوده شده به حوضچه بندرانزلی ۸۰ هکتار است .

 

سید علی نعیمی اظهار کرد : اسکله مسافری به طول ۱۰۴ متر ، عرض ۳۰ متر و پایانه مسافری دریایی انزلی ، طبقه همکف ۶۵۹ متر مربع ، طبقه اول ۴۱۱ متر مربع و سالن انتظار ۶۸۰ متر مربع است .

 

وی هزینه کل پروژه های احداث شده که به مناسبت هفته دولت در بندرگاه انزلی به بهره برداری رسید را یک هزار و ۲۲۱ میلیارد ریال عنوان کرد .

 

بندرگاه انزلی دارای ۱۰ پست اسکله باری ، یک اسکله خدماتی و یک اسکله مسافری با ظرفیت تخلیه و بارگیری هشت میلیون تن کالا در سال است./ایرنا / پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان

 

مطالب بیشتر؛

  • بازار داعش برای فروش زنان و دختران ایزدی عراق - وزارت حقوق بشر عراق از دایر شدن بازار فروش زنان و دختران ايزدي در شهر فلوجه در استان الانبار اين كشور خبر داد.
  • صید بیش از 41تن ماهیان استخوانی در لنگرود صدای گیلان - صید بیش از 41 تن ماهیان استخوانی در شهرستان لنگرود و تحويل 2 قطعه ماهي خاوياري به مركز تكثير و بازسازي ذخاير.
  • نهر هراس‌آور آب‌های سطحی و فاضلاب در فومن کانال «شپول کنار» از قلب محله دخانیات فومن می‌گذرد و هنگام فصل گرما بوی غیرقابل تحمل و متعفن و در زمان بارش باران به دلیل ساماندهی نامناسب و غیراصولی حالت خروشان دارد و به نهر هراس‌آور تبدیل شده است. […]
  • استقرار هیات بازرسی در حیران سازمان بازرسی کل کشور از استقرار هیئت بازرسی فوق‌العاده در منطقه حیران شهرستان مرزی آستارا خبر داد.
  • ۱۰ میلیون ایرانی تحت پوشش بیمه سلامت پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛ وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی  در نشست شورای اداری گیلان گفت: ۱۰ میلیون ایرانی تحت پوشش بیمه سلامت قرار گرفته اند.   به گزارش خبرگزاری صداوسیما علی ربیعی در این نشست افزایش سطح رفاه عمومی میان اقشار مختلف را یکی از سیاستهای […]


عناوین ویژه