زمان بارگزاری این صفحه: 7:06 AM UTC

بهره برداری از 123 طرح مخابراتی در گیلان

صدای گیلان – در افتتاح 123 پروژه مخابراتی در استان گیلان ، مدیرعامل مخابرات ایران از تغییر تعرفه خدمات ارتباطی خبرداد و حرکت مخابرات را به سوی فن آوریهای جدید ضروری دانست.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

بهره برداری از 123 طرح مخابراتی در استان گیلان عصر روز گذشته  در مراسمی با حضور استاندار گیلان ، مدیرعامل مخابرات ایران، تعدادی از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار رشت ، مدیرکل روابط عمومی مخابرات ایران ، مدیر حراست مخابرات ایران ، جمعی از مدیران استانی و عوامل مخابرات گیلان در سالن همایشهای این شرکت برگزار گردید.

Pic.695

در ابتدای مراسم  مدیرعامل شرکت مخابرات گیلان ضمن تبریک فرارسیدن دهه فجر و خوش آمد گویی به مهمانان و مسؤلین کشوری و استانی به تشریح دستاوردهای مخابرات گیلان از هفته دولت تا دهه فجر پرداخت و رسالت اصلی این شرکت را توسعه زیرساختهای ارتباطی برای نسل های آینده در کنار خدمات رسانی و ارایه سرویسهای روزمره به مشترکین دانست .

خضردوست از مسکن مهر رشت به عنوان یک شهر جدید با بیش از 16000 واحد مسکونی نام برد که اولویت اصلی مخابرات گیلان راه اندازی تلفن ثابت برای ساکنین آن میباشد.

در ادامه شکری نماینده مردم تالش و رییس مجمع نمایندگان استان و جعفر زاده نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی به بیان نقطه نظرات خود در زمینه مخابرات و نیاز حمایت دولت و مسؤلین ومجلس از آن پرداختند.

دکتر نجفی ، استاندار گیلان نیز طی سخنانی همدلی و تعامل همراه با تلاش شبانه روزی پرسنل مخابرات گیلان را کم نظیر دانست و مردم شریف و فرهیخته استان را شایسته بهترین و با کیفیت ترین تکنولوژیها و سرویسهای ارتباطی دانست.

سپس مدیر عامل مخابرات ایران که در سخنان مبسوطی ضمن ابراز خرسندی از حضور در استان گیلان و در جمع همکاران مخابراتی به بیان آخرین وضعیت شرکت مخابرات ایران پرداختند و ادامه خدمات رسانی و ارایه سرویسهای جدید و با کیفیت به مشترکین را مرهون تغییر تعرفه های مخابراتی دانستند.

ابراهیمی افزود در هیچ جا چنین وفاقی را در میان مسؤلین یک استان مشاهده نکرده اند و این مهم را حاصل درایت استاندار ، نمایندگان و مدیران این خطه دانستند که ماحصل آن رفاه بیشتر مردم استان خواهد بود .

وی مسیر سرمایه گذاری در امر ارتباطات را بسیار ضروری دانست و وجود تغییرات سریع در تکنولوژی مخابراتی را عامل اصلی در ضرورت به روز نگهداری سیستمهای ارتباطی دانست.

شایان ذکر است در پایان مراسم به صورت همزمان و از طریق بستر اینترنت اختصاصی مخابرات گیلان تلفنهای مسکن مهر در شهر های رشت ، لنگرود و کلاچای به بهره برداری رسیدند که ساکنین این منازل به طور مستقیم توانستند با مسؤلین حاضر در سالن به گفتگو بنشینند.

همچنین دو دستگاه خودروی لیفان  به برندگان خوش شانس اینترنت مخابرات اعطا شد.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه