زمان بارگزاری این صفحه: 8:55 PM UTC

بهم ریختگی نما آنطور که در رشت وجود دارد در شهرهای آلمان نیست

صابر با اشاره به مقایسه شهرهای اروپایی با شهر رشت گفت؛ شهرهای اروپایی داشته‌های خود را حفظ کرده و در عین حال علم جدید شهرسازی را رعایت می‌کنند و آن بهم ریختگی نما آنطور که در رشت وجود دارد در شهرهای آلمان نیست.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

عباس صابر، رئیس شورای شهر رشت امروز (12 بهمن) در جمع خبرنگاران در حاشیه جلسه شورای شهر رشت با بیان اینکه 12 بهمن، سالروز بازگشت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران مرد تاریخ ساز است، گفت: باید این ایام را قدر نهاده و آرمان‌های امام و ارزش‌های اسلامی را به نشل جوان منتقل کنیم.

به گزارش شبستان ، وی در ادامه به برنامه سفر به آلمان خود در روزهایی که باید شهردار انتخاب می‌شد اشاره کرد و افزود: برنامه سفر به آلمان از ابتدای سال 93 توسط حوزه نظام مهندسی تعیین شده و قابل تغییر نبود.

صابر با بیان اینکه این سفر جهت بازدید از نمایشگاه مصالح ساختمانی اروپا در مونیخ انجام شد تصریح کرد: در بازدید از چند شهر مدیریت شهری مورد توجه قرار گرفت و ما نیز می‌توانیم با همین هزینه‌ها چنین مدیریتی داشته باشیم.

وی با اشاره به فرمایشات رهبری در خصوص زیباسازی نماهای ساختمانی مطابق فرهنگ اسلامی ایرانی تاکید کرد:بهره‌گیری از معماری ایرانی اسلامی در ساختمان‌های شهری مورد توجه قرار گیرد.

رئیس شورای شهر رشت افزود: نحوه استفاده از مصالح باید بومی سازی شود و مورد استفاده بهینه قرار گیرد.

وی تاکید کرد: در معماری ایرانی اسلامی توجه به اصول ساخت و ساز‌ها سبب ایجاد هماهنگی در بافت شهری می‌شود که مناظر شهری مناسب و در عین حال سرزنده و کارا ایجاد می‌کند.

صابر با اشاره به مقایسه شهرهای اروپایی با شهر رشت گفت: شهرهای اروپایی داشته‌های خود را حفظ کرده و در عین حال علم جدید شهرسازی را رعایت می‌کنند و آن بهم ریختگی نما آنطور که در رشت وجود دارد در شهرهای آلمان نیست.

وی در جواب سوال خبرنگار مبنی براینکه به دلیل اهمیت انتخاب شهردار رشت، می‌بایست از سفر به آلمان پرهیز می‌کرد، گفت: انتخاب شهرار باید زودتر از این سفر انجام می‌گرفت و اعضای شورا می‌توانستند بدون حضورمن انتخاب شهردار را داشته باشند.

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،یک نظر یا دیدگاه برای “بهم ریختگی نما آنطور که در رشت وجود دارد در شهرهای آلمان نیست”

  1. فرشته اکبری نوشته است:

    سلام
    به نظر شما الان همه چیز شهر ما خوبه به جز نماش دیگه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    شما اول به پایه و اصول توجه کن
    مطمئن باشید واسه ما این چیزا مهم نیست
عناوین ویژه