زمان بارگزاری این صفحه: 1:45 AM UTC

بیانیه دانشگاه علوم پزشکی گیلان بمناسبت حماسه 8 دی ماه

صدای گیلان – دانشگاه علوم پزشکی گیلان بمناسبت سالروز حماسه 8 دی ماه بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان ، متن این بیانیه به شرح ذیل می باشد؛

بسم الله الرحمن الرحیم

هشتم دی ماه، تجلی دفاع و پشتیبانی همه جانبه ملت ایران از ارزش های اسلامی و مردم سالاری دینی و جلوه های زیبایی از بصیرت و ولایتمداری بود که یکپارچگی و ایستادگی مردم در حفظ آرمان های الهی انقلاب را متجلی ساخت.

حماسه ی هشتم دی ماه در دل خود درس های بزرگی هم برای امت اسلامی و ملت عزیز ایران و هم برای دشمنان و بدخواهان نظام داشت.آنچه روح این حماسه ی بزرگ است ،توکل و اعتماد بر الطاف الهی و پیروی از ولایت مطلقه فقیه درسایه ی بصیرت،آگاهی،تحلیل درست مسائل،تبیین و روشنگری و درک درست اوضاع و شرایط و عمل به موقع و به هنگام است.

در این میان مردم بصیر و آگاه گیلان با حرکت عاشورایی خود در ۸ دی ۱۳۸۸ رسالت انقلابی و ولایت مداری خود را برفراز بام بلند بصیرت، غیرت و دینداری نشاندند تا با دیده‌بانی از آرمان‌های انقلابی امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای از آنها پاسداری کنند.

اکنون در آستانه سالگرد این حماسه بزرگ، مسئولین، اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی گیلان، ضمن بیعت مجدد با مقام معظم رهبری، با حضور خود در راهپیمایی 8 دی بار دیگر بصیرت، ایمان و غیرت خود را به نمایش خواهند گذاشت و با تمام وجود انزجار خود را از هر گونه تفرقه اعلام می دارند.

روابط عمومی و بین الملل دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ،


عناوین ویژه