زمان بارگزاری این صفحه: 1:00 PM UTC

بیانیه متقاضی سهام ملوان در خصوص مالکیتش

جواد شهبازی در خصوص مالکیت باشگاه ملوان بیانیه ۴ بندی نوشت.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

به گزارش خبرنگار طرفداری از بندر انزلی، طی درخواست ریاست هیئت فوتبال بندر انزلی از دیگر متقاضی سهام ملوان ، جواد شهبازی ضمن تشکر طی بیانه ای خواسته های خود را طی ۴ بند بیان کرده و اعلام آمادگی داشته در صورت قبول این بندها وی یکشنبه ۱۰ میلیارد به حساب باشگاه یا به حساب بازیکنان واریز نماید . بیانه جواد شهبازی به شرح زیر است :

 

جناب آقای محمود رمضانی پور

ریاست هیات فوتبال شهرستان بندر انزلی

با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات حضرتعالی و مسئولین محترم , عطف به نامه شماره ۴۰۹-۱۷/۱۰ به مورخ ۹۴/۴/۱۸ آن هیات محترم احتراما باستحضار می رساند : در خصوص در اختیار گرفتن سهام باشگاه فرهنگی ملوان توسط اینجانب شروط خود را بشرح ذیل اعلام میداریم.

۱- با توجه یه اینکه سهام باشگاه در حال حاضر در اختیار آقای محجوب بوده و بدون تعیین و تکلیف آن متاسفانه به آقای بهشتی بصورت تفاهم نامه واگذار گردیده در اسرع وقت نسبت به ابطال هر دو تفاهم نامه و صلح نامه از طرف مسئولین اقدام گردد.

 

۲- اعضاء هیات مدیره محترم باشگاه بصورت ۷ نفر تشکیل خواهد گردید که حضور ۲ نفر از نیروی محترم دریی جمهوری اسلامی ایران و یک نفر از مسئولین محترم شهر و ۴ نفر از طرف اینجانب تعیین و معرفی خواهد گردید.

 

۳- پس از اینکه سهام باشگاه در خصوص واگذاری تعیین تکلیف گردید و حساب مالی باشگاه از لحاظ بدهی معوقه به صورت کامل بررسی و شفاف سازی گردیده باشد تمام بدیهی های معوقه بازیکنان در شروع کار تسویه گردیده و برای سال جاری ۲۰ درصد از مبلغ قرارداد پرداخت خواهد شد.

 

۴-کادر فنی مجرب و سرپرست تیم با صلاحدید هیات مدیره محرتم تعیین و معرفی خواهد گردید.

 

در صورت قبولی و پذیرش شروط فوق در ۴ بند اعلام شده از طرف اینجانب خطاب به مسئولین شهر اینجانب نسبت به پرداخت هزینه های اولیه تا ۱۰ میلیارد تومان در اجرای مفاد بند ۳ شروط اعلامی تقبل خواهد نمود . لذا لازم به ذکر می باشد در صورت قبولی شروط فوق ابنجانب روز یکشنبه مورخ ۹۴/۴/۲۱ ساعت ۱۷ در هیات فوتبال حضور خواهم داشت

 

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه