زمان بارگزاری این صفحه: 3:35 AM UTC

بیانیه متقاضی سهام ملوان در خصوص مالکیتش

جواد شهبازی در خصوص مالکیت باشگاه ملوان بیانیه ۴ بندی نوشت.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

به گزارش خبرنگار طرفداری از بندر انزلی، طی درخواست ریاست هیئت فوتبال بندر انزلی از دیگر متقاضی سهام ملوان ، جواد شهبازی ضمن تشکر طی بیانه ای خواسته های خود را طی ۴ بند بیان کرده و اعلام آمادگی داشته در صورت قبول این بندها وی یکشنبه ۱۰ میلیارد به حساب باشگاه یا به حساب بازیکنان واریز نماید . بیانه جواد شهبازی به شرح زیر است :

 

جناب آقای محمود رمضانی پور

ریاست هیات فوتبال شهرستان بندر انزلی

با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات حضرتعالی و مسئولین محترم , عطف به نامه شماره ۴۰۹-۱۷/۱۰ به مورخ ۹۴/۴/۱۸ آن هیات محترم احتراما باستحضار می رساند : در خصوص در اختیار گرفتن سهام باشگاه فرهنگی ملوان توسط اینجانب شروط خود را بشرح ذیل اعلام میداریم.

۱- با توجه یه اینکه سهام باشگاه در حال حاضر در اختیار آقای محجوب بوده و بدون تعیین و تکلیف آن متاسفانه به آقای بهشتی بصورت تفاهم نامه واگذار گردیده در اسرع وقت نسبت به ابطال هر دو تفاهم نامه و صلح نامه از طرف مسئولین اقدام گردد.

 

۲- اعضاء هیات مدیره محترم باشگاه بصورت ۷ نفر تشکیل خواهد گردید که حضور ۲ نفر از نیروی محترم دریی جمهوری اسلامی ایران و یک نفر از مسئولین محترم شهر و ۴ نفر از طرف اینجانب تعیین و معرفی خواهد گردید.

 

۳- پس از اینکه سهام باشگاه در خصوص واگذاری تعیین تکلیف گردید و حساب مالی باشگاه از لحاظ بدهی معوقه به صورت کامل بررسی و شفاف سازی گردیده باشد تمام بدیهی های معوقه بازیکنان در شروع کار تسویه گردیده و برای سال جاری ۲۰ درصد از مبلغ قرارداد پرداخت خواهد شد.

 

۴-کادر فنی مجرب و سرپرست تیم با صلاحدید هیات مدیره محرتم تعیین و معرفی خواهد گردید.

 

در صورت قبولی و پذیرش شروط فوق در ۴ بند اعلام شده از طرف اینجانب خطاب به مسئولین شهر اینجانب نسبت به پرداخت هزینه های اولیه تا ۱۰ میلیارد تومان در اجرای مفاد بند ۳ شروط اعلامی تقبل خواهد نمود . لذا لازم به ذکر می باشد در صورت قبولی شروط فوق ابنجانب روز یکشنبه مورخ ۹۴/۴/۲۱ ساعت ۱۷ در هیات فوتبال حضور خواهم داشت

 

مطالب بیشتر؛

  • سال ۹۵ سوت قطار قزوین ـ رشت به صدا در می‌آید معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان از پیشرفت فیزیکی ۸۷ درصدی راه‌آهن قزوین ـ رشت خبر داد و گفت: سوت قطار قزوین ـ رشت سال ۹۵ به صدا در می‌آید.
  • استقبال گيلاني ها از طب سنتي/ حجامت و زالو درمانی مدتی است در گذراز کوچه ها وخیابان های شهرهای گیلان به ویژه رشت بروشورهایی بر دیوار، درب منازل و تیر برق ها دیده می شود که در آن، از درمان بسیاری از بیماری ها با شیوه های حجامت و زالو درمانی خبر می […]
  • توجه؛ مدارس رشت شنبه تعطیل نیست صدای گیلان - طبق اخرین اعلام آموزش و پرورش گیلان کلیه مدارس مقاطع مختلف تحصیلی رشت فردا باز بوده و دانش اموزان موظف به حضور در سر کلاسها می باشند
  • ۴۳۱عدد سکه درون شکم مرد هندی!/ عکس چیزهایی باورنکردنی که از شکم مرد هندی خارج شد!
  • معرفی 500 غول اقتصاد ایران موفق‌ترین بنگاه‌های تجاری و صنعتی در قالب 500 شرکت برتر و بزرگ ایران، در هفدهمین سال رتبه‌بندی شرکت‌ها معرفی شدند. حجم فروش 100 شرکت اول سال 93 بر اساس اطلاعات مالی سال گذشته، معادل 528 هزار و 230 میلیارد تومان بوده […]


عناوین ویژه