زمان بارگزاری این صفحه: 12:20 AM UTC

بیست و هفتمین جشنواره استانی تئاتر گیلان گشایش یافت

صدای گیلان به نقل از ایرنا: بیست و هفتمین جشنواره استانی تئاتر گیلان عصر امروز (چهارشنبه) در مجتمع فرهنگی هنری خاتم الانبیا(ص) رشت با اجرای نمایش های مشخص گشایش یافت. معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان ضمن اعلام این خبر عنوان کرد: آغاز جشنواره با اجرای نمایش و پایان آن با برپایی […]

صدای گیلان به نقل از ایرنا: بیست و هفتمین جشنواره استانی تئاتر گیلان عصر امروز (چهارشنبه) در مجتمع فرهنگی هنری خاتم الانبیا(ص) رشت با اجرای نمایش های مشخص گشایش یافت.

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان ضمن اعلام این خبر عنوان کرد: آغاز جشنواره با اجرای نمایش و پایان آن با برپایی آیین اختتامیه روز شنبه انجام می شود .81298905-5928873

ˈ سید وحید فخر موسوی ˈ عصر چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بر اساس جدول منتشره اجرای نمایش های این جشنواره، نمایش ˈهیس این خونه جن دارهˈ به نویسندگی نیما تابنده و کارگردانی حسین سرپرست از ساعت 16، نمایش خیابانیˈصیاد در دامˈ (بخش میهمان) به کارگردانی مهدی محمدپور از ساعت 19 و نمایشˈخون به پا می شودˈ نوشته وحید درویشی به کارگردانی مهدی طاهرپور از ساعت 20:30 چهارشنبه 12 شهریور به روی صحنه می رود.

وی ادامه داد: نمایشˈ ژاندارک در آتشˈ نوشته محمد رحمانیان و به کارگردانی مهرانه به نهاد از ساعت 16 و ˈخشکسالی و دروغˈ به نویسندگی محمد یعقوبی و کارگردانی پیمان حقانی از ساعت 20:30 پنجشنبه 13 شهریور اجرا خواهد شد.

به گفته وی؛ نمایش های ˈسفر به شب پایان لاک پشتˈبه نویسندگی و کارگردانی وحید تقی زاده و ˈاعترافاتی درباره زنانˈنوشته محمدامیر یاراحمدی و به کارگردانی مصطفی خوش نشین نیز به ترتیب در ساعت 16 و 20:30 جمعه 14 شهریور اجرا می شوند.

فخر موسوی، با بیان این که تمامی نمایش ها در سالن شهید انصاری (وارش) مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیا (ص) رشت اجرا می شود، افزود: همچنین جلسات نقد و بررسی این نمایش ها نیز در سالن دکتر رحمدل مجتمع مذکور برگزار خواهد شد.

بیست و هفتمین جشنواره تئاتر استان گیلان از 12تا 15 شهریورماه جاری برگزار و آیین اختتامیه بیست و هفتمین جشنواره تئاتر استان گیلان، ساعت 10 صبح شنبه 15 شهریور 93 در سالن شهید انصاری مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیا (ص) رشت برگزار می شود.ک/

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه